reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i obecne mamusie z Bielska-Białej i okolic :)

reklama
Pieszczoszka, fotki prześliczne, ale ona ma piękne usta!! :) jak chcesz to skasuj żeby nie zostawiać ich w necie jeśli nie chcesz, ale na pewno nic nie zaśmiecasz, fotki są super :)
i dołącz do nas następnym razem z Lalą, musimy się znów spotkać :) dziś byliśmy z Natalią znów na błoniach i się tak rozhulała na zjeżdżalniach że nawet w tej największej rurze zjechała :) tylko tata musiał z nią iść na górę i jej trochę pomóc :p
 
Tonya no teraz to raczej wsio wolne zwłaszcza o przed południem nie ma problemu.
Pieszczoszka w związku że nas spotkanie ominęło to trzeba kolejne zorganizować z naszym honorowym uczestnictwem:tak:
Bo widzisz że te czarownice specjalnie tak wszystko zaplanowały żeby się mnie pozbyć ;-)

Ok to może któraś teraz rzuci pomysł bo ja i na błoniach i na lotnisku mogę się zjawić no chyba że macie jakieś inne fajne miejsca
 
Helo, dzieki za spotkanie dziewczyny. Mamba a jak no wiadomo, że uknułyśmy to specjalnie :)
ooooo... Masakra, ale jestem dziś nieprzytomna, normalnie ledwo ciepła własnie doje 3 kawe, krótki spacerek zaliczyłam i nic. Wczoraj wróciliśmy po 24 z NS, zrobiłam sobie saune w wannnie, później nakarmiłam małą patrze a tu 4.30 rano, no i nie ma bata 7.30 pobudka więc pion łapałam chyba z 10min :)
teraz żłopie kolejną dawkę kofeiny w nadzieji ze mi pomoże.
Ale mimo paskudnej pogody na majowy weekend Kraków i Nowy Sącz zaliczony :)
Sabri ja też nie pomoge, ale tak jak napisała Dziuba każdy mam inny stopień bólu.

Olga mi wstępnie środa pasuje tylko konkretnie gdzie i o której?
 
Jak dla mnie pasi tylko Olivia zadała kluczowe pytanie :dry:Hmmmmmm no ja tak jak pisałam mogę i na Błoniach i na lotnisku wybiorę się razem z krajanką z osiedla:tak:
 
reklama
Do góry