reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i obecne mamusie z Bielska-Białej i okolic :)

a ja mam dziś też jakiś dzień świra... Zuzka spała całe 15 minut. Jak już mi się udało wyjść na spacer to zaczęło lać więc po 5 min wróciłam...
I wściekła jestem ogólnie i humor jakiś nie taki, i żal mi że się na dni otwarte nie załapałam i w ogóle jedno wielkie buuuuuuu
Na zumbę w piątek chętnie zobaczę co Ewka dziś powie.
 
reklama
I dwie próby tortowe mam za sobą:
1. Kokosowo - anansowe ok
2. Cokolwiek na śmietanie orkiszowej - fuuuuuuj. Miało być jagodowo, potem próbowałam to podratować galaretką no fuuuuuuuuuuuuj co za syf ta śmietana. Jak woda z surową mąką w dużej ilości. Niejadalne!
 
Olga to trzymam kciuki, żeby ten zasiłek udało się uzyskać. No i żeby Wam się z pracą wszystko poukładało. Zazdroszczę tego wyjścia na dzień otwarty- i tej zumby... bardzo mi się podobały te zajęcia. A słyszałaś, że teraz popularne na YT są zajęcia prowadzone przez Mel B ze Spice Girls-ponoć dają lepsze efekty niż te z Ewą Chodakowską. Jak się w końcu zmobilizuję to zacznę ćwiczyć :-D.
Dziuba to życzę, żeby humor powrócił. A to tort będzie z okazji urodzin Zuzi?
Za to mój Szymek odkąd jest dokarmiany mm jest jakiś taki grzeczniejszy...ale może nie będę zachwalać zbytnio, jutro będę pisać tu posta i narzekać :-D
 
Oj ja tez byłam na dniach otwartych i to prawda wygrałam karnet. Mi za to nie podobał się pilates i te zajęcia od połowy odpuściłam za to spodobał mi się Aerobox no i Zumba wymiata!!!!!!!!!!!! Niestety u mnie to chodzenie zależy od tego czy moja znajoma nie pracuje akurat do wieczora :zawstydzona/y: No cóż ale za to dzisiaj poszłam na TMT i jestem zadowolona. Mało tego zaczęłam dietę i zobaczymy jak na razie dzielnie sie tryzmam dlatego że jest bardzo elastyczna a dania niektóre naet bardzo bardzo dobre poza tym pilnuje żeby jesć mało i 5 razy dziennie a nie jak słoń się nabombić na wieczór.

Oli dzisiaj prawie sam siadł z pozycji leżącej:szok: oj coś czuje że będę latać tak po mieszkaniu jak Olga. Co prawda nie mam drugiego dziecka ale za to mieszkanie w ogóle nie przystosowane do takie przemieszczającego się małego człówieczka. No nic dam radę.
Cieszę się że pogoda się zrobiła. dzisiaj zaliczłam długaśny spacer Oli pospał pooglądał świat szkoda tylko że maszeruje sama
 
ja też wędrowałam, do przedszkola, z przedszkola, do mopsu, do rossmana... i zasiłek dostałam :) dzięki za kciuki :)))
na tmt nie poszłam bo męża nie było, i coś mnie kolano pobolewa, na razie jak już to będę ćwiczyć w domu

a jutro uderzam do Kalejdoskopu do Gabrysia na totalną fryzjerską metamorfozę :) nie zdziwcie się jak całą wiosnę będę w czapce chodzić jak nie będzie mi pasowało to co se nawymyślam :p

i jak tam Patusia, przechwaliłaś? ;) czy młody grzeczny?
ja nie mogę się nachwalić Hani jak je :) zjada wszystko co jej dam, otwiera dziobek, nawet śliniaka za bardzo nam nie potrzeba bo wszystko ląduje wewnątrz Hani :D

za to Natalia ma nową fazę - "siama", sama chce jeść kaszkę tylko nie umie operować łyżką, sama chce myć zęby i myje tylko te z przodu a tylnych nie da się jej umyć no bo "siaaamaaaaa"... panie w przedszkolu twierdzą że zupełnie sama zjada całkowicie posiłki, dziś rano widziałam - zanim zdążyłam się zebrać i wyjść z przedszkola to ona już siedziała przy stole i szamała parówkę :p nabiła na widelec i maczała w keczupie i gryzła po kawałku, mam nadzieję że chlebek tez później dojadła... podobno sama je też zupę, ponoć część zupy ląduje dookoła... dziś zauważyłam że pod całym stołem jest wielka gumowa mata, ciekawe czy to przez moje dziecko? ;) panie podobno nie ingerują, i mówią że świetnie sobie sama radzi :) i akurat przechodziłam koło przedszkola wracając z mopsu i zajrzałam przez okno, zobaczyłam że siedzi w kółeczku z dziećmi a razem z nimi jakiś pan siedział i pokazywał im jakieś karteczki, okazało się że mieli język włoski :p i moje dziecko w pełni zaangażowane siedziało z innymi i brało udział w zabawie :)

dziuba - a skąd Ty wytrzasnęłaś tą śmietanę orkiszową??? :)
 
Ostatnia edycja:
Olga no to super, że się udało :-) Tak zachwalacie ten Kalejdoskop...moim włosom też by się fryzjer przydał. Od ślubu sama podcinam końcówki. Jednak przydałaby się fachowa ręka- Olga długo się czeka na wizytę- no i czy ten Gabriel jest najlepszy? Myślisz, ze jakbym przyszła ze zdjęciem fryzury jaka mi się podoba to byłby w stanie ją zrobić? A Ty się zdajesz na niego czy masz jakiś pomysł na fryzurę? Co do Szymka to troszkę przechwaliłam. Obudził się o 4 rano na jedzenie...5 a on wyspany. Zrezygnowani włożyliśmy go do łóżeczka, a on sobie tam gaworzył. Nam się zasnęło. obudziłam się o 6 a on śpi- a był to szok bo on nigdy sam nie zasnął- zawsze przy piersi.
Fajnie, że Hania tak ładnie je :). Grzeczna dziewczynka.
Mamba czyli kolejny postęp u Oliego:-D. No to za niedługo zacznie się szaleństwo jak będzie się przemieszczał :-D. A to gdzie najczęściej spacerujesz- ja też przeważnie sama chodzę. No i jeszcze raz gratuluję karnetu- zazdroszczę :-D. A jaką dietę stosujesz? Ja bym nie mogła być na diecie- nie umiałabym zrezygnować z fast foodów i słodyczy. No ale pewnie mówię tak, bo diety jak na razie nie potrzebuję.
 
Patusia, o Gabrysiu powiem ci jutro :) ale on i Ewelina startują w konkursach i są mistrzami Polski :) na razie raz cieniował mi włosy, było wszystko super. a ja mam z fryzjerami często problemy, dziuba coś o tym wie :p o fatum które wisi nad moimi włosami. a ja naprawdę jestem osobą która zbyt dużej uwagi do fryzury nie przywiązuje :p i mam ciągle jakieś dziwne przypadki. opowiem Ci kiedyś jak się spotkamy ;) a gdzie Ty mieszkasz??

a to ekipa fryzjerów z Kalejdoskopu :) https://www.facebook.com/GlazowskiLyczko
 
No daj znać jak wyszło. Jestem tylko ciekawa czy szłaś tam do niego ze swoją koncepcją czy zdałaś się na niego :-). Ja mieszkam niedaleko Sarniego Stoku. A wy gdzie najczęściej spacerujecie?
 
Patusia, lata całe mam włosy mniej lub bardziej długie i proste (od kiedy odkryłam prostownicę bo bez niej jeden wielki chaos na głowie), i przedziałek. teraz nagle umyśliłam sobie obfitą choć krótką zaokrągloną nad czołem grzywkę :p więc zmiana ogromna i nie wiem czy w ogóle wykonalna, czy dam radę taką grzywkę potem jakoś wyprostować, bo bez tego pewnie będzie stała w górę wywinięta na wszystkie strony :p no w każdym razie koncepcję mam konkretną, zobaczymy co on na to powie i jak to zrobi. aż mnie brzuch boli z emocji :p idę dziś pod wieczór
 
reklama
Olga ja jestem mega ciekawabo mniej wiecej wiem co chcesz tam na tej głowie wyciąć i jestem sama podekscytowana:tak:
Patusia to kawał drogi od nas mieszkasz bo ja na Karpackim i teraz zdarza mi sie na miasto podejść a Olga na ZŁotych Łanach wiec jeszcze dalej . Nie wiem jak to jest z karmieniem piersią ale nawet do drzemki dziennej potrzebuje Twojego cyca???? Hmmmm to byłby dla mnie problem gdyby moje dziecko tak zasypiało:baffled: Ja wkłądam Oliego do łożeczka włącze mu czasami karuzelę daje pieluchę smoczek i wychodzę. Mały trochę poopowiada i zasypia
 
Do góry