reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i obecne mamusie z Bielska-Białej i okolic :)

reklama
Olga mam pytanie czy ta kuzynka to nie ta co mówiła że na bb same wariatki są :-D:-D:-D;-)
Tonya gratuluje syneczka rany jaki wielki chłopak:szok: A przepraszam gdzie on sie mieścił???
Dziuba o rany ale Ty masz żywczyka :-) Aż się boję co to będzie jak Oli zacznie sie przemieszczać :szok:
Edit;
Uwaga ja mam dzisiaj taki specyficzny humorek więc nie obrażać sie
 
Olga tez nakupiłam skarpetek w wójciku :-p mega sliczne i super jakości ;-) niestety z ubranek nic nie kupiłam bo nie bylo rozm na Lale. No i kupiłam pierwszy raz pampersy huggies bo byly w promocji ale nie jestem zadowolona ;/ jakieś sztywne są... no i kupiłam tez na próbe z rossmana te babydream -zobaczymy jakie beda puki co prowadzą dady z biedro:) nakupiłam tez soków dla małej,kaszki,mleko i tak dalej i nie wiem gdzie ja te 400zł w sklepie zostawiłam:wściekła/y: Nie ma bata musze coś dla siebie zrobić !! zapisze sie w tym tyg do fryzjera no i super atrakcja czeka mnie w czwartek.. kanałowe u dentysty :wściekła/y::-(
 
Olga hahahahahahah żartowałam tak jakoś mi sie skojarzyło ;-)
dziuba spoko my wyluzowane jesteśmy więc mam nadzieję, że Ty rownież i się nie obrazisz:tak: Bo wiesz ja wariatka to i bez BB jestem:laugh2:
Pieszczoszka 400 zł :szok: No nieźle ja już nigdy nie kupię małemu owocowej kaszki a co do rossmanowskich pampersów to ja miałam od znajomej dostałam i modliłam się żeby się skończyły :tak: na dzień dzisiejszy zakupiłam Dady i chyba tak już zostanie
 
Mamba, tak tak ja to ta kuzynka, przyznaję się bez bicia ;) I nie obrażam się luz. Serio jak zajrzałam na bb za pierwszym razem to dramat... choć taka w sumie specyfika forów każdy może pisać co chce więc przestałam wchodzić żeby się nie denerwować bo w ciąży nie wolno:-D

Teraz mnie Olga namówiła, że na wątkach z Bielska jest spoko ;)

Też chcę na zakupy ale naprawa auta wyszła 1000zł :wściekła/y: chyba zwariuję.... teraz to mnie nawet na skarpetki nowe nie stać :-( a Zuzi się kończy karnet na basen... chyba musimy jakiś wniosek o dofinansowanie do UE wysłać czy coś
 
Dziuba mnie i bez naprawy samochodu nie stać na ten basen :baffled: Ja chyba podwodne zdjęcia bedę fabrykować :laugh2:
A co do forum czasami mozna na waraitki trafić wiesz na październiku to jedne już karmią maluchy 3 miesięczne gołabkami:-D
 
a ja dziś byłam na badaniach okresowych i kontrolnych i podobno jestem zdolna do pracy ;) no i trzeba wracać, tak sobie wymyśliłam, że od soboty zacznę...
No i Karol dziś sam został z panią do opieki 2,5h i podobno był grzeczny, jak wróciłam to słodko spał... mam nadzieję, że nie będzie za bardzo tęsknił podczas naszej nieobecności i szybko przyzwyczai się...
 
reklama
Do góry