reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i obecne mamusie z Bielska-Białej i okolic :)

reklama
Sosinka mój Konraduś ma się dobrze dzięki zaczął od soboty przemieszczać się pełzaniem a wcześniej jak coś chciał dostać były przewroty z brzuszka na plecki więc mamy nowy etap może w końcu i ruszy się do raczkowania wtedy chyba nad nim nie nadąrze bo już ucieka do kabli,dvd itd ...
A jak Karolek się ma? Łobuzuje Mamusi?;-)

Dziuba
życzę szybkiego powrotu do zdrówka...
 
Dziuba to nieciekawie z tym przeziębieniem. Zdrowiej!!! Co do basenu to kurde kasę to tam tzreba płacić :baffled:
Olga rany Ty to masz power zdrać skąd czerpiesz siły ja bym się tez z miłą chęcią podpięła pod to źródło :tak:
Sosinko ja nie wiem czy ja wytrwam zawsze to dieta bez pieczywa, makaronu, ryzu i ziemniaków i gdyby chodziło o te dwa ostatnie skłądniki było by ok ale te dwa pierwsze:baffled:
 
Olusia niedawno wrocilam, bombel ma już 5 cm :D niby to niewiele ale mnie cieszy, troche badań, faktycznie brak witamin i tego nieszczesnego magnezu, pozostaje przy dwoch tabletkach dziennie.
rozmowa z moim ginekologiem:
ja: Panie doktorze jakies jeszcze dodatkowe witaminy??
gin: po co...
ja: czegoś brakuje, nie chce kolejnych niespodzianek
gin: owocki i niczym sie nie przejmuj :)
ja: Panie doktorze a jak z usg 3D kiedy najlepiej sie wybrać??
gin: po co... ;)
ja: mój chłop chce, niech się troche nacieszy
gin: po co... :D
ja: no chce
gin: kto płaci??
ja: on
gin: no ja myślę!! to koło 20 tygodnia :D:D:D
 
Olusia - Twój synuś szaleje z tym przemieszczaniem ;) Karolek dziś był bardzo grzeczny a teraz już słodko śpi...

Mamba trzymam kciuki za wytrwanie w tej Twojej diecie...

Honey - ten Twój ginekolog to bardzo rzeczowy heheh. Dobrze, że wszystko wyjaśniło się, więc pewnie i TY jesteś spokojniejsza :)
 
Ooooo Tonya kciukasy zaciśnięte te w nogach tez :-D wszystko bedzie ok szybko lewatywka parę kroplówek wenflon znieczulenie w kręgosłup pociećie zaszycie maluszek potem do reki poczatki cycowania popękane sutki Kochana Pikuś :-D uspokoiłam cię choć trochę ;-) A tak serio bedzie ok my kobity to twarde sztuki
 
reklama
Tonia mysle ze wszystkie bezsprzecznie sie zgodzimy ze trzymiemy kciuki najmocniej jak sie da. ja nawet oferuję jutro tak mocne zaciskanie ze nie wyjde z łóżka i pizze zamiast obiadu zamówię żeby nic mnie nie rozpraszało :-D

Sosinka jestem zdecydowanie spokojniejsza i do tego troszke bardziej pogodna:)

Mamba ja myslalam ze spadne ze stolka jak sie zapytal po co mi chlop na usg, a problem z rozroznieniem lewej i prawej reki do mierzenia cisnienia - to wogole magiczny byl moment :-D
 
Do góry