reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i obecne mamusie z Bielska-Białej i okolic :)

reklama
jestem nienormalna, oglądam "porodówkę" na TLC i zalewam się łzami, ostatnio mam ciągle myśli że chcę mieć jeszcze więcej dzieci :D nawet mimo tego jak codziennie modlę się żeby drzemki moich córeczek trwały jak najdłużej :p Hania mogłaby nie rosnąć, niech jest już zawsze taka maleńka... niestety wiem że urośnie bardzo szybko... ;)
 
dokładnie, tam rodzące śmieją się, żartują, nawet nie krzyczą :p ja nie wiem jak urodziłabym kolejne, przy Hani chciałam z porodówki uciekać :p
 
Olga wiesz zawsze możesz jeszcze powiększyć swoją gromadkę ;)

Oj prawda dzieciaczki tak szybko rosną i wtedy widać jak ten czas szybko biegnie, to jest przerażające...
 
Olga no co Ty chcesz mieć jeszcze dziecko??? No to musisz chyba wybić ścianę do kolejnego mieszkania :tak: Dzięki za pizzę była pyszna
Sosinko oj mnie to też za niedługo czeka i już cierpnę :baffled: W poniedziałek się dowiem jak to wszystko ogarnąć

Ja jeszcze bawię się z małym za niedługo będziemy się kąpać już w wannie:tak: Kleik i do spania
I dziewczyny ja na pewno będę miała drugie dziecko jestem o tym przekonana :tak: Zresztą jak tak patzrę na Oliego to już żałuję że On tak rośnie i wyrasta z tego swojego niemowlęcego wieku
 
no, Mamba w końcu pełni swe funkcje moderatora i przywołuje koleżanki do porządku :) uprasza się o pisanie dłuższych postów! ;) i większej ilości :)
 
reklama
Do góry