reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i obecne mamusie z Bielska-Białej i okolic :)

reklama
ale śniegu napadało i ciągle pada...
Dziś Tłusty Czwartek a ja robię sałatkę brokułową hehe... a na pączki czekam, a Wy już pojadłyście pączków?

Mamba ja też myślę, żeby w przyszłości mieć dwójkę dzieciaczków a czas pokaże co się wydarzy. Wiem jedno, że nie chciałabym mieć między dzieciakami zbyt wielkiej różnicy wieku...
 
Sosinko ja musze wybrać się do sklepu po mleko dla młodego i jakieś produkty na faworki i pączki bo będę sama robić. Co do drugiego dziecka ja muszę mieć min rok przerwy ale i tak dla mnie to za mała różnica i dla bezpieczeństwa wolałabym żeby od zajścia w natępną ciazę minęło conajmniej 2 lata:tak:
Olga co ty robiłaś w nocy na forum:-D
 
Mamba ja w tym roku odpuściłam sobie produkcję własnych pączusiów, ale w przyszłym roku na pewno będę robić...
Też myślę, że taka różnica ok 3lat jest ok

Hania nie zapomina o porannej gimnastyce ;)
 
Olga genialnie ona to robi zresztą ona taki mały wywijasek:-D Mój za to gardzi ćwiczeniami coś mi się zdaje że ma to po tacie:eek:
Sosinko też tak uważam że taka różnica jest rozsądna jednak ja za dwa lata będę mieć 29 lat potem wiadomo zmiana kodu i jak sobie pomyśle o tych obowiązkowych badaniach prenatalnych to już sie martwię :sorry:
Pieszczoszka przecież śnieg sypie ??? Jak Ty myłaś te okna:eek:
 
reklama
Pieszczoszka dziś się bawi w perfekcyjną Panią Domu ;)

Oj Mamba 30 lat mając to też dobry wiek na ciążę także nie masz co się martwić. Można zrobić sobie dodatkowe badania dla pewności.
Moja znajoma jest teraz w 6-m-cu a a ma 35 lat i na NFZ miała prenatalne ze wzgl na wiek, wygląda (dopiero w wieku 35lat robią obowiązkowe badania prenatalne) i czuje się świetnie. Myślała wcześniej o drugim dziecku ale jakoś zawsze był "nie ten moment" i fakt faktem miała pewne obawy, więc przed próbami zajścia w ciążę z obawy porobiła chyba wszelkie możliwe badania....
 
Do góry