reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i obecne mamusie z Bielska-Białej i okolic :)

reklama
czyżbyśmy chodziły do tego samego fryzjera :) ?

Tonya - no z tego co pamiętam to niestety od wtorku wieczorem do czwartku rana nic nie jadłam :( tylko woda mineralna bo po operacji nie pozwolili temu ta bułka taka pyszna była ;) ale jak się będziesz dobrze czuła i Ci ktoś jakieś biszkopciki podrzuci to chyba będzie ok ;) Ja tam coś wieczorem podgryzłam bo myślałam że już umrę z głodu :p
 
Tonya no żebyś się nie zdziwiła. Zupa mleczna - bleeeeee:baffled:
Olussiaa ja kupiłam koszulobody plus muszkę na alegro. Muszkę zostawię sobie na pamiątkę bo nie wiem czy jeszcze kiedyś w niej Oli poparaduje:tak:
Sosinko ten Twój Karolek to faktycznie duży chłopak, a takie bujne włoski to On miał od urodzenia??? czy z czasem mu urosły??
Dziuba miałaś jakieś względy chyba tam na oddziale bo mi nie wolno było jeść stałych pokarmów tylko same płynne wiec na śniadanie w sobotę zupa mleczna:baffled: Ale ukradkiem podjadałam po południu biszkopty
Pieszczoszka no wiadomo że jak dziecko ruchliwe to nie chcę się ćwiczyć ale warto się zmobilizować:tak: Ja znalazłam kółko do pływania z zapięciem dla niemowlaka i chociaż w weekend całą rodziną wybierzemy się na basen
Honey hmmm wiesz gdyby każda miała po jednym dziecku to może, a tu Olga ma dwójkę Tonya już tek jakby matka Polka. wyobrażasz sobie jedną z dwoma 2 latkami, 2 niemowlakami i jednym noworodkiem???? Bo ja nie:no:

Mysmy dzisiaj poszli do ośrodka i okazało sie że nie przyjmą nas na szczepienie bo jest nawał chorych dzieci po drugiej stronie i lekarz się nie wyrabia:szok: No i takim sposobem mój mały farciarz ma przesunięte szczepienie na wtorek
Co do mojego samopoczucia dzisiaj już nie wymiotowałam, ale cały czas czuję żoładek w gardle :baffled:
 
Mamba no nie przewidziałam że to taki "mama skład" faktycznie mogło by być ciężko :D zawsze zostają 2 mamy opiekunki i jedna ma wychodne do fryzjera jak już taki temat na tapecie :D

Ja leże na kanapie, mialam przygotowywac salatki na jutro ale wykorzystuje mojego mezczyzne,
powiedzcie mi czy ktoras z was miala takie problemy: potrafia zaczac bolec mnie obie nogi albo jedna reka tak jakby ci krew nie doplywala albo kosci ci rozciagalo, nie potrafie go okreslic, ale jest tak uciazliwy kilka dobrych godzin albo i do rana ze wytrzymac nie moge... do lekarza dopiero w poniedzialek ide na wizyte a brzuch przestal w nocy bolec moze cos nad ranem pomeczy ale spac mozna:dry:
 
Mamba, jak chcesz to możesz Oliego do mnie podrzucić, jakoś chyba sobie poradzę :) szkoda że nie masz auta... na tą godzinkę - półtorej jakbyś szła na fitness to w ogóle żaden problem
a gdzie na ten basen idziecie??

ja dziś wstałam w dobrym humorze i pełna energii. M został wyrwany z łóżka przez kumpla u którego od poniedziałku zaczyna remont, pojechali do castoramy. ale niedługo wróci. ja się zaraz biorę do porządków bo jeden dzień nie-sprzątania i przytłaczający widok gotowy...

fajnie że wpadłam na pomysł miksowania zup mlecznych :) może dziś w końcu Natalia zje owsiankę :)

miłego dnia dziewczyny!

edit: owsianka wyszła pyszna! Natalia zjadła ładnie a ja dokończyłam :) pierwszy raz zjadła - a robiłam jej już kilka razy, przechytrzyłam ją :)
 
Ostatnia edycja:
Olga oj nie chce cię obarczać jeszcze moim krzykaczem :no: Ale dziękuje za propozycje
A na basen no pójdziemy raczej tam gdzie mamy najbliżej choć jesli ten na Langiewicza jest ozonowany i jest tam jakiś brodzik dla maluchów to myslę, że nie będzie problemu bo i tam samochodem musimy się wybrać :tak:
U mnie noc matko szkoda gadać :confused2: Ktoś mi dziecko podmienił od 2.30 godz uspakajanie zanoszącego się dziecka, jak to dziąsła to cholera jestem za sztucznymi szczękami dla dzieci:tak:
 
gdybym szła z dzieckiem to chyba na langiewicza, są też w niedziele zajęcia dla niemowląt ale to w szkole w lipniku, chyba coś koło 40zł za 30min (dla całej rodziny), no i trzeba się zapisywać

a jak masz zamiar ogarnąć małego w szatni?? na langiewicza nie ma przewijaków, nawet ławki porządnej, jedyne co mi przychodzi gdo głowy to blat koło umywalek ale nie wiem czy tam dość miejsca
 
Hmmm u mie na Karpackim o Ile dobrze pamiętam jest szatnia dla rodziców z dziećmi i niepełnosprawnych :tak:A na langiewicza też tkie coś powinno być. A tam w lipniku to te zajecia są dla mnie za drogie
 
reklama
w lipniku 29 zł za zajęcia wchodzi dzieciak z 1 rodzicem a drugi jest na brzegu i pomaga w ćwiczeniach. Zajęcia z istruktorem. Zuzka od ubiegłego tygodnia ćwiczy skoki do wody :)
 
Do góry