reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i obecne mamusie z Bielska-Białej i okolic :)

reklama
tez mnie kusilo isc na te zajecia do lipnika. szkoda tylko,ze oboje rodzice nie mogą być w wodzie.


A moze w jakiś dzień wszystkie razem zapiszemy sie na te zajęcia???( chociaz na jeden raz ) co wy na to?

dziuba skoki do wody?? wow ale ta Twoja mała już musi pomykać w tej wodzie;)
 
Ja już jak byłam w ciąży to mówiłam o tych zajęciach w Lipniku, jak będzie wiosna to się zapisujemy. Ja jako typowy Wodnik kocham wodę, teraz muszę zarazić tą miłością mojego małego Koziorożca. Ale sądząc po tym jak uwielbia kąpiele to z basenem nie powinno być większych problemów.
Dziuba Twoja córcia od dawna chodzi na te zajęcia?
Mamba daj znać jak udał się wypad?
 
Znacie jakąś dobrą poradnię diabetologiczną, za wysoki cukier mi wyszedł, od dziś dieta:(, a tu takie przepisy
Basen to dla mnie super relaks , ale w ciąży się boję, co by czegoś nie złapać.

Do którego roku życia dziecka te zajęcia z rodzicami na basenie?
 
Ostatnia edycja:
Zupa mleczna to faktycznie wielkie bleeeeee....:no: Muszę zapakować jakieś swoje zapasy, bo tam umrę z głodu :-D

Mamba trochę się uśmiałam z Twoich postów, najpierw sobie wyobraziłam siebie z tą 5 dzieci o której pisałaś :-D a potem swojego noworodka ze sztuczną szczęką :-D:-D:-D

Na Langiewicza jest szatnia dla niepełnosprawnych, ale tam nie zaglądałam więc nie wiem czy jest coś dla maluszków.

Honey nie kojarzę takich bóli jak piszesz, dobrze, że w poniedziałek do gina idziesz. Wypytaj go o wszsytko.

Takie zajęcia na basenie z instruktorem dla maluszków to super sprawa. Chodziliśmy przez jakiś czas (do wyprowadzki) z małym w Katowicach i był zachwycony. Niestety tutaj w czerwcu nie mieli wolnych miejsc, a od września to już nam się przez tą moją ciążę temat rozmył. Mam nadzieję, że wskoczymy tam z dwójką kiedyś.
Patusia warto zacząć chodzić zanim dziecko ukończy 6m-c życia, bo wtedy ma naturalny odruch zamykania ust i nosa pod wodą, a potem on zanika i trzeba go uczyć od nowa. Tak więc na wiosnę będzie w sam raz. Tylko nie czekaj za długo z zapisem, bo potem się miejsca zapełniają jak mrozy się kończą i trudno się dostać.

Olusia nie udało mi się dziś muszynka zrobić, ale może jutro się zmobilizuję to dam znać jak wyszedł.

Wiolonczela z tą poradnią to niestety nie pomogę...
 
Hmmm kurde postanowiłam że dla mnie zajęcia za drogie a Wy znów namieszałyście mi w głowie ej z wami babuszki :eek: Jakby która ze mną sie zapisała to może bym i poszła a co nie ma to jak cellulit światu pokazać;-)
Tonya teraz jak tak myśle nad tą sztuczną szczęką to sama się śmieje:-D A z zapasami nie przesadzaj bo po to masz dietę żeby mówiąc krótko sie jakiś klocek nie utworzył. Po cesarce nie możesz przeć w ubikacji nawet jeśli chodzi o takie coś jak "dwójka":sorry: Potem dostaniesz czopka i to dopiero przyjemność:eek:
Wiolonczela no kurde z tym cukrem to lipa ja nie wiem co by to było jakbym miała być w ćiąży na diecie, choć z drugiej strony może by mi wyszło na dobre:laugh2: No ale jak nie miałam smaka na słodycze tylko na owoce a miałam ich pod dostatkiem
Olga co Ty już nie wymyslisz tu ciachony tam owsianka zmiksowana. Master Chef dla niemowlaków się klania;-)
Co do szatni i dwójki dzieci no przecież nie byłabyś sama co 4 ręce to nie dwie;-)
Piszczoszka z tym wspólnym wypadem na basen to masz głowę kobieto :tak: W kupie zawsze raźniej:-D
Honey to ja chyba w odpowiedim dniu skłądam Ci życzenia: niepopuchniętych nóg, ciązy bez rozstępów, żeby cię zadyszka nie łapała i dzidzia bardzo nie kopała, A potem żebyś się z nami świetnie bawiłą i na baseny z chęcią chodziła;-):-D
 
Dziekuję za życzonka, takich jeszcze jak od Ciebie Mamba nie dostałam :)

co do boli to przeszly dopiero wczoraj wieczorem... magnez pomogl, zapytalam w koncu kolezanke jak sobie przypomnialam ze jest pielegniarą w Wyspianie :D

Zrobilam rekami mojego mężczyzny n wczoraj salatke z kurczakiem, feta, slonecznikiem - sałatka Moniki :) wszyscy sie zajadali, aaa i do tego te małe "ala" pizze z ciasta francuskiego, faktycznie przebój wieczoru :)
 
reklama
Honey no spokojnie możesz jeśc magnez jest nawet taki jak Magnez Skurcze , Ja brałam po jednej tabletce dziennie:tak:
A mi przyszedł kojec i moje dziecię ma teraz swoje osobiste więzienie;-) Jak na razie bada dokłądnie sytuację i zastanawia sie gdzie do cholery go włozyli:dry:
 
Do góry