reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i obecne mamusie z Bielska-Białej i okolic :)

reklama
Witajcie dziewczyny!
Udzielam się na forum staraniowym i mam nadzieję, że wkrótce się do Was przeniosę. Zanim tu jednak się pojawię prywatnie to chciałam Was zaprosić na warsztaty, które prowadzę dla przyszłych mam przy Szkole rodzenia Pod Szyndzielnią - Warsztaty Jestem w ciąży. To nie jest zajęcia szkoła rodzenia lecz jej uzupełnienie o elementy świadomego macierzyństwa, przygotowywania się do zmian, które następują w życiu wraz z wejściem w nową rolę a także emocjonalnego przygotowania się do porodu i poznanie porodu "oczami dziecka".
Zapraszam!
 
Hej. Ja też jestem w 6 tygodniu, z moich obliczeń to mam rodzić na 20 październik.Mam 2 córeczki 10 i 11 lat no i jestem mamusią 35+
 
reklama
Do góry