reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i obecne mamusie z Bielska-Białej i okolic :)

No nie mogę się już doczekać. Jutro 7 luty i mój termin , chciałabym,żeby się już urodziła,mój mąż twierdzi,że jutro urodzę. Nie martw się przeleci Ci bardzo szybko, ja na prawdę nie wiem kiedy to minęło... Strasznie szybko. Dzisiaj brzuch twardnieje mi cały dzień, bardzo się spina.
Matka Madzi próbowała popełnić samobójstwo, a sekcja potwierdziła,że był to tępy uraz w tył główki to straszne, ciężko się tego słucha, gdy nosi się maleństwo pod sercem.
 
reklama
Hej, jeszcze jestem w dwupaku:-( a już tak bym chciała urodzić.Dzisiaj cały dzień czułam się niedobrze,myślałam,że coś mnie ruszy a tu nic... może w nocy... Trzymajcie kciuki:-) Pozdrawiam
 
Dawno nie zaglądałam, prześledziłam sobie dzisiaj cały wątek i tak mi się od razu nasuwa do pieszczoszki- już rozumiesz czemu zniknęłam z forum ;) tylko się człowiek denerwuje.
I widzę że już płec poznałaś, gratuluję dziewczynki :)
Co do Wyspiańskiego, terminów i położnych to:
1. teraz mogą odsyłać do Wojewódzkiego trochę "na złość" bo przez ostatnie 2 miesiące im przysyłał Wojewódzki bo nie mieli kontraktu z NFZ. Wiem bo koleżankę tak odesłali ;) teraz już ok ale w Wyspiańskim serio mieli sajgon niezły.
2. Łóżka do porodu mają 3 i zawsze może być facet przy porodzie nawet jeśli nie jest to sala do rodzinnych (bo tam jest tylko 1 miejsce)
3. Opinie o szpitalach itp zbieram już od dawna (jeszcze przed ciążą pytałam jak była okazja) i niby wszystkie połozne w Wyspiańskim miłe itd. ale jak się opłaci to jakieś są milsze :) i to nie tylko ta jedna przy porodzie ale potem przez te kilka dni w szpitalu. Podobno widać ktora pani opłaciła a która nie.
Wiadomo tak czy inaczej każda z nas urodzi chodzi tylko o nasz komfort. A decyzję każda musi podjąć sama :) że tak filozoficznie zakończę ;)
 
Witam dziuba 1 ;) już wiem o co CI chodziło . . .

a ty jesteś zdecydowana na 100% gdzie chcesz rodzić?

Bo ja już sama nie wiem... Wydawało mi się,że jestem pewna na 100% na Wyspiańskiego,ale znowu zaczął chodzić mi po głowie Eskulap,,,
 
Hej:-) Jeszcze chodzę z brzuszkiem,moja Malutka się nie śpieszy, chociaż jestem dopiero dzień po terminie to się niecierpliwie.
Słyszałam właśnie o tym,że mogą mnie odesłać z Wyspiańskiego,zwłaszcza,że teraz mają zapełniony oddział... Ale już się nie mogę doczekać:-)
Pozdrawiam i trzymajcie kciuki
 
kciuki zaciśnięte :) w wojewódzkim tez chyba nie jest aż tak źle, parę znajomych moich chwali a urodziły całkiem nie dawno;) najważniejsze żeby dzidzia była zdrowa;) a mam pytanie ile przytyłaś przez całą ciąże ?
 
Cześć Dziewczyny, ja też jestem z Bielska-Białej. Termin mam na 8 lipca 2012r, więc jeszcze zostało mi trochę czasu do rozwiązania.
Paulad trzymam kciuki za szczęśliwy poród:)
pieszczoszka czytałam o Twoich pytaniach dot. glukozy, nie martw się niczym, lekarz na pewno wie co robi, ja nie miałam tego badania ani teraz ani w pierwszej ciąży. Córeczka jest zdrowa:)
 
reklama
Do góry