reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i obecne mamusie z Bielska-Białej i okolic :)

reklama
Cześć Dziewczyny, ja też jestem z Bielska-Białej. Termin mam na 8 lipca 2012r, więc jeszcze zostało mi trochę czasu do rozwiązania.

Hej
, jak widac po suwaczku to termin mamy prawie taki sam;) ja tez jestem z bielska i mam pytanie, gdzie zamierzasz rodzic? ja sie wogole nie znam na szpitalach w bielsku i nie mam pojecia gdzie lepiej; wojewodzki czy na wyspianskiego? moj lekarz nie pracuje w zadnym ze szpitali wiec nie mam sie czym sugerowac...:no:
 
Hej , dawno mnie nie było, ale nawet nia miałam kiedy siąść na neta. Moja córeczka jest przeziebiona :(
Pieszczoszka ostatnio pytałaś mnie czy znam płeć, więc niestety jeszcze nie znam. Ostatnio na wizycie lekarz próbował podpatrzeć dzidziusia, ale był tak ustawiony ze nie dało rady;-)

Justa witaj. Termin rzaczywiscie baaaardzo zbliżony mamy :) Co do szpitala to też cały czas myślę i mój lekarz też nie pracuje w żadnym szpitalu. Córeczkę rodziłam w wojewódzkim i na porodówce było ok.
 
Hej
Ja we wtorek mam wizytę i czekam na serduszko. A poza tym chciałam się zapytać czy któraś z was chodziła na basen w ciązy. Bo ja szukam jakiegos ruchu ale słyszałam ze możan się potem borykać z infekcją
 
ja wczoraj byłam na usg4d i wiem,że bedzie dziewczynka na 100%:-D dzidzia obecnie ma około 42cm i waży 1kg i 600 gram:szok: termin mam niby na 5 Maj ale po wczorajszym usg przesunął się na 26 kwietnia:-)
 
Mamba_2008 ja osobiście nie byłam ale wydaje mi się że możesz iść i to bez żadnych zmartwień, co najwyżej po pluskaniu będąc pod prysznicem porządnie wymyj okolice bikini jakimś płynem :).

I mi po 4 usg, dzidzia w końcu pokazała swoją tajemnicę. Będziemy mieć córeczkę :)

A tu jej pyszczek!

przechwyć.jpg
 
Ostatnia edycja:
Po basenie można złapać infekcje,woda chlorowana tez nie jest dobra. Znajoma chodziła w ciazy na basen ale uzywala przy tym tamponów.Najlepiej zapytaj ginekologa który Cie prowadzi co o tym sądzi.
 
Najlepiej jak będzie woda ozonowana, a o tamponach słyszałam że zdecydowanie nie, bo tam się dopiero bakterii nazbiera :p
 
reklama
Hej Mamba. Ja też idę we wtorek na wizytę. Można wiedzieć do kogo się wybierasz bo ja do Wojnowskiej. Co do basenu też mam ochotę się wybrać z rodzinką i myślę że tam gdzie są zajęcia dla maluszków można by iść, skoro nie szkodzą im to nam chyba też. Pozdrawiam:-).
Gwiazdka i Pieszczoszka gratuluję córeczek mam dwie i jest super choć teraz to marzył by mi się synuś...
 
Ostatnia edycja:
Do góry