reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i obecne mamusie z Bielska-Białej i okolic :)

Hej mamusie:-)
pieszczoszka przez całą ciąże przytyłam 12 kg. Głównie na brzuszek mi poszło,ale biodra mi się też powiększyły,trochę piersi,ogólnie mamusiowato wyglądam:-) ale uważajcie na rozstępy bo zaczynają się robić dopiero od 8 miesiąca , ja byłam taka szczęśliwa,że nic nie mam a tu w 8 niespodzianka, a smaruję się aż do teraz 2 razy dziennie:-)
Maniam witaj na forum, gratuluje maleństwa i życzę wspaniale przeżytej ciąży,ale jak widzę to będzie druga dzidzia, więc mama już doświadczona, my tu chyba wszystkie dopiero pierwszy raz:-)

A tak w ogóle to dalej czekam, cały czas czuję takie napięcie w dole brzuszka ale tylko tyle... oj oj leniwe te nasze dzieciątko.
Pozdrawiam
 
reklama
Hej Paulad pewnie się już doczekac nie możesz :-D Ja córeczke urodziłam 2 dni po terminie, niestety skończyło się cc. Ale przez dwa tyg. przed terminem to tak mnie nosiło, że cały dom wysprzątałam. nic to nie dało, a w dzień przed nocą kiedy wszytsko się zaczęło robiłam konfitury i moze to stanie przy nich tak dało popalić, ze zaczęło sie:) Czytałam, ze chcesz rodzić na Wsypiańskiego. też chciałam, ale nie udało się, jednak w wowjewódzkim też było dobrze:-D Chodzisz na ktg do szpitala? Bo po terminie to czesto chyba wołają.
 
Wiesz raz byłam w szpitalu na ktg, bo słabo czułam małą a to była sobota. Jutro idę do mojej gin na wizytę i napewno mi zrobi ktg, a i tak jak nie urodzę to 14 do szpitala. Mam nadzieje że urodzę do tej pory, bo jakoś boję się tego wywoływania i cc też chciałabym uniknąć. No i wolałabym na Wyspiańskiego wiadomo,głównie dlatego bo tam byłam i jakoś jestem oswojona z tym szpitalem.
 
To życzę Ci kochana, żebyś rodziła na wyspiańskiego i to przed 14 :-) A wywoływania nie bój się, dadzą Ci kroplówkę z oxy.
A cc miałam bo Malutka nie chciała wejść w kanał i nie mogla sie urodzić. Będzie dobrze, zobaczysz:) Trzymam kciuki i odezwij sie jak będziesz po :-) A masz lekarza ze szpitala?
 
Maniam28 dziękuję :) będziesz mieć chłopczyka czy dziewczynkę?

Ja w ciąży miałam parę razy katar i sam przeszedł
Jedynie piłam herbatę z miodem jak miałam jakieś przeziębienie albo robiłam sobie syrop z cebuli...

paulad super 12 kg to nie wiele :) ja do tej pory mam obecnie prawie 8 kg na plusie ;/ i pewnie jeszcze dużo przybędzie :(

Co do rozstępów kto je ma mieć to będzie miał... i kremy tu jakoś specjalnie nie pomogą ,od początku ciąży samuraje się kremami dla kobiet w ciąży
i po każdej kąpieli oliwką a mimo to rozstępy pojawiły się na brzuchu i trochę z boku piersi... Taki widać mój urok,każda ma inne ciałko:)
 
Hej Pieszczoszka jeszcze nie wiem czy będzie chłopczyk czy dziewczynka, moze teraz w czwartek się dowiem :-D A co do rozstępów, to ja też mam już poczatki ale smaruję, brzuch bardziej elastyczny jest wtedy, i może mniejsze bedą jak już wyjdą, oby nie :-)
 
Maniam nie mam lekarza ze szpitala i za bardzo nawet położnej żadnej nie znam w zasadzie to idę na żywioł:-)
Emi co do kataru to miałam,ale sam mi przeszedł, tak jak pieszczoszka herbatkę z cytryną i miodem, i syrop z cebuli i cukru na przeziębienia.
pieszczoszka to też malutko przybrałaś już wiele nie przytyjesz pewnie 3 może 4 kg, w 9 w ogóle nic nie przytyłam, a brzuch mi jeszcze urósł. A z tymi rozstępami to prawda, jak masz mieć to żadne kremy nie pomogą, mi zrobiły się na boczkach...
 
Maniam nie mam lekarza ze szpitala i za bardzo nawet położnej żadnej nie znam w zasadzie to idę na żywioł:-)
Emi co do kataru to miałam,ale sam mi przeszedł, tak jak pieszczoszka herbatkę z cytryną i miodem, i syrop z cebuli i cukru na przeziębienia.
pieszczoszka to też malutko przybrałaś już wiele nie przytyjesz pewnie 3 może 4 kg, w 9 w ogóle nic nie przytyłam, a brzuch mi jeszcze urósł. A z tymi rozstępami to prawda, jak masz mieć to żadne kremy nie pomogą, mi zrobiły się na boczkach...

A ty jeszcze tutaj ??? No dzidzilowi nie śpieszy się na ten swiat :-D
 
reklama
Hej! Ja ciągle tutaj:-) Jak mała się nie pośpieszy to w walentynki na wywołanie... ale z dnia na dzień czuje,że zbiera mnie coraz mocniej, brzuch twardy jak skała,ale jak na złość na ktg nic nie wyszło.Pozdawiam
 
Do góry