reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i obecne mamusie z Bielska-Białej i okolic :)

Hej Mamba. Ja też idę we wtorek na wizytę. Można wiedzieć do kogo się wybierasz bo ja do Wojnowskiej. Co do basenu też mam ochotę się wybrać z rodzinką i myślę że tam gdzie są zajęcia dla maluszków można by iść, skoro nie szkodzą im to nam chyba też. Pozdrawiam:-).
Gwiazdka i Pieszczoszka gratuluję córeczek mam dwie i jest super choć teraz to marzył by mi się synuś...

Hej serio ja też do Wojnowskiej idę a na którą masz wizytę
 
reklama
Gratuluję córeczek :) ja teraz czekam na synka więc jakby któraś chciała mam do sprzedania 3częściową pościel z feretti po mojej córeczce - dla synka niestety nie pasuje
 
Do Mamba. Idę na 13.15:-). Jest to moja pierwsza wizyta u tej Pani. Z córami chodziłam do Holerkowej ale rozstałyśmy się bo po różniła nas kwestia antykoncepcji, potem długo do Peterki w Cz-Dz. A ty na którą?
 
Hej. Dziewczyny pytałam już raz w innym wątku a teraz zapytam tutaj. Powiedzcie mi czy w Sferze jest plac zabaw dla dzieci za darmo? Prosze odp mi bo jutro tam chcemy jechać.
 
Do Mamba. Idę na 13.15:-). Jest to moja pierwsza wizyta u tej Pani. Z córami chodziłam do Holerkowej ale rozstałyśmy się bo po różniła nas kwestia antykoncepcji, potem długo do Peterki w Cz-Dz. A ty na którą?
No ja się u niej leczyłam od początku i jesrem zadowolona. Jedyny ginekolog który mi pomógł. Ja mam na 15.20 i idę na drugą wizytę
 
Witam przyszłe mamusie z Bielska-Białej! :-)

Tak się cieszę, że znalazłam to forum! W Bielsku mieszkam niewiele ponad pół roku, więc jestem kompletnie ciemna w tym jaki szpital wybrać, jaką szkołę rodzenia, gdzie są sklepy z rzeczami dla dzieci, dla kobiet w ciąży itp. Także miło, że można tu znaleźć jakieś porady!

Poza tym nie mam w Bielsku jeszcze zbyt wielu znajomych, a już na pewno nikogo w podobnym stanie do mojego :p Dlatego mam ogromną nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona, bo chyba każda z nas potrzebuje teraz większej ilości wsparcia :)

To moja druga ciąża, ale pierwszą poroniłam, więc tym bardziej wszystkim przejmuje się chyba podwójnie...

Pozdrawiam serdecznie!!!
 
(pati)Witaj kochana. (jak masz pytania pytaj o co chcesz chetnie pomożemy)

Ja byłam bardzo zadowolona z dr Peterek.Chodzilam do niej dlugo i leczyla moja 1 nadżerke.

Pozniej wyjechalam za granice i po paru latach wrocilam do Polski .Poszlam do niej na wizyte kontrolną.Usłyszałam ogromny torbiel na jajniku wielkości główki noworodka i moze to byc nawet rak... wypisala skierowanie do szpitala. Jak wyszlam z gabinetu nie moglam ustac na nogach.... Zadzwonilam do mamy z wielkim płaczem i przerazeniem... przyjechal po mnie Moj ojciec i zabrał mnie do bardzo dobrego ginekologa-poloznika z najlepszym sprzetem w bielsku. I co? Powiedział ,że nic nie widzi !!!!! nie moglam uwiezyc jak to jest mozliwe.Wsiadlam w auto z ojcem i pojechalismy do kolejnego ginekologa który powiedział to samo... w konu wybralismy sie do szpitala.. tam tez badania i znowu powiedzieli ,ze wszystko jest w najlepszym porzadku. Nie wiem do dzis czy ona miala popieprzony sprzet czy co ale nie chcialam juz nawet tego wiedziec.. przestalam tam chodzic i mogla bym nawet jej sprawe wytoczyc z tego powodu ale odpuściłam ...
 
Ostatnia edycja:
(pati)Witaj kochana. (jak masz pytania pytaj o co chcesz chetnie pomożemy)

Ja byłam bardzo zadowolona z dr Peterek.Chodzilam do niej dlugo i leczyla moja 1 nadżerke.

Pozniej wyjechalam za granice i po paru latach wrocilam do Polski .Poszlam do niej na wizyte kontrolną.Usłyszałam ogromny torbiel na jajniku wielkości główki noworodka i moze to byc nawet rak... wypisala skierowanie do szpitala. Jak wyszlam z gabinetu nie moglam ustac na nogach.... Zadzwonilam do mamy z wielkim płaczem i przerazeniem... przyjechal po mnie Moj ojciec i zabrał mnie do bardzo dobrego ginekologa-poloznika z najlepszym sprzetem w bielsku. I co? Powiedział ,że nic nie widzi !!!!! nie moglam uwiezyc jak to jest mozliwe.Wsiadlam w auto z ojcem i pojechalismy do kolejnego ginekologa który powiedział to samo... w konu wybralismy sie do szpitala.. tam tez badania i znowu powiedzieli ,ze wszystko jest w najlepszym porzadku. Nie wiem do dzis czy ona miala popieprzony sprzet czy co ale nie chcialam juz nawet tego wiedziec.. przestalam tam chodzic i mogla bym nawet jej sprawe wytoczyc z tego powodu ale odpuściłam ...

Niezła historia:szok: Czasami tych lekarzy człowiek chciałby przydusić i im nagadać. Ja nie mogę słuchać jak dziewczyny idą do lekarza z przypuszczeniami ciązy a lekarz odsyła ich z kwitkiem. Mi brakowało do 5 tyg 1 dnia i miałam od razu kartę ciązy założoną, usg oraz skierowanie na wszystkie badania.
Ja też chodzę do ginekologa który mi wyleczył nadżerkę i to był dobry wybór
 
Witam przyszłe mamusie z Bielska-Białej! :-)

Tak się cieszę, że znalazłam to forum! W Bielsku mieszkam niewiele ponad pół roku, więc jestem kompletnie ciemna w tym jaki szpital wybrać, jaką szkołę rodzenia, gdzie są sklepy z rzeczami dla dzieci, dla kobiet w ciąży itp. Także miło, że można tu znaleźć jakieś porady!

Poza tym nie mam w Bielsku jeszcze zbyt wielu znajomych, a już na pewno nikogo w podobnym stanie do mojego :p Dlatego mam ogromną nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona, bo chyba każda z nas potrzebuje teraz większej ilości wsparcia :)

To moja druga ciąża, ale pierwszą poroniłam, więc tym bardziej wszystkim przejmuje się chyba podwójnie...

Pozdrawiam serdecznie!!!

Witaj
Ja też nie jestem rodowitą bielszczanką. Przyjechałam tu na studia i od tamtej pory tu mieszkam, więc będzie jakieś 6 lat. Teraz kupiłam z męze tutaj mieszkanko więc już tak zostanie:tak: Ja to nowicjuszka jesli chodzi o ciąże, ale zawsze miło pogadać
 
reklama
Do góry