reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i obecne mamusie z Bielska-Białej i okolic :)

reklama
Pieszczoszka no to gratuluję pierwszego ząbka ;)
co do prezentu to mam całą listę ;) moja mama kupuje konia na biegunach, chcemy też worek sako, może jakiś jeździk i pare innych drobiazgów ;) zobaczymy. Impra będzie w domu.
A co to znaczy mega wypasiona świeczka??

Mamba podobno idę na fitness w czwartek ;) ciekawe czy przeżyję
 
Pieszczoszka a co dajesz Laurze do picia jak się obudzi? Wodę czy mleko? Bo ponoć najlepiej odzwyczajać dziecko od budzenia się w nocy podając mu wodę. No i gratuluję pierwszego ząbka :-). Też jestem ciekawa tej mega wypasionej świeczki :-D.
Dziuba a z tą listą prezentów to wręczasz zaproszonym czy mówisz po prostu co byś chciała? Czy to wy sami Zuzi kupujecie?
My przymierzamy się do organizacji chrztu. Może w kwietniu się uda. No i zastanawiamy się gdzie to zorganizować. Na pewno w jakieś restauracji. jesteście w stanie coś doradzić :-)?
 
zabka jeszcze nie widać tylko jakąś kreche hehe:)


a to świeczka :) ŚWIECZKA WIRUJACO GRAJACA tort ROCZEK URODZINY (3085149890) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ( na zywo świetny jest efekt )


co do roczku u nas rowerek 3 w 1 kupuje chrzestny :)
chrzestna nie wiem co...
a my ( ja i mój S i dokładają się moi rodzice ) kupujemy dla Laury zebre skoczka Becca and the Fisher Price Zebra - YouTube
a reszta gosci nie wiem co planuje ale na nic juz nie licze nie mam miejsca tyle hehe wiec lepsza byla by kasa zebym mogła pokupic lali pieluchy ,ubranka;)


Patusia Lala pije 2 razy mleko i herbate ale taka słabą z mała ilością granulek... ( ona sie budzi zrobi dwa łyki i śpi )
Tak podobno należy oduczac ale jeśli to trwa powyzej roku ( tak słyszałam) Laura tak pije od niedawna wiec puki co nic z tym nie robię ... w dzien za to ograniczyła sie do 1 butli z mlekiem wiec w nocy nadrabia .


ja chrzciny robiłam w karczmie w Bielsku( straconce) i byłam bardzo zadowolona! jak co mam gdzies wizytówke wiec moge dac namiary...(mozna ugadac sie z wlascicielka aby miec albo spoj alkohol albo swoje soki- jedno z tych) a jedzenie oczywiscie tam trzeba kupic. Ja mialam u nich zamówione zupy,sałatki i korytka a w nich warzywa grilowane,ziemniaczki pieczone, i rozne mięsa :) wszystko było super a kelner gonił koło nas i opowiadał ciągle śmieszne kawały hehe :) było zabawnie :)


o znalazłam filmik ( swieczka ) http://www.youtube.com/watch?v=AXyX5zLe-WQ
 
A świeczka wymiata- Laurze się na pewno spodoba :-D. Ojej to skoro tylko na dwa łyki się budzi to tym bardziej podawałbym wodę, bo ona ewidentnie nie budzi się z głodu. No ale to Ty jesteś jej mamą i wiesz co dla niej najlepsze:tak:. A to mówisz o tej karczmie co jak jedzie się na Przegibek to jest po lewej czy prawej stronie?
 
do tej karczmy przejezdza sie przez taki mostek...

ona sie budzi bardziej przez tego wychodzącego zeba bo napije sie dwa łyki i strasznie trze rączką po buzi (tak dosc nerwowo) i pewnie to jest przyczyną budzenia.. a mleko pije 2 razy po 125ml gora 150ml ale nie zawsze dopija. Jak to sie nie zmieni to spróbuję z ta woda
 
reklama
Wow jaka świeczka :-D Pieszczoszka ja na bank taka kupię Oliemu ale będzie ubaw:laugh2: Co d o Karczmy to tam są dwie ale chyba chodzi Ci o tą drugą, w której nie byłam. Bo pojechaliśmy na Walentynki z moim na obiad i za dwa posiłki plus 2 razy kawa wyszło nam 100 zł:szok: Już nigdy więcej:no:
Dziuba niezła lista prezentów ja tez ciekawa jak to z nią będzie wyglądać ??? A co do fitka to spoko ja na pierwszych umierałam drugie już były lepsze na trzecich to będę zapieprzać jak Olga bo ona jedzie jak Robocop:-D A roczek w domu to niezły zapieprz ja chyba postawię w przyszłości na knajpę :tak:
Patusia ja Ci nie pomogę bo ja miałam chrzciny co prawda w knajpie ale u mnie w rodzinnych stronach:tak:

Dziewczyny co z tą Krainą Kropka???
Acha jeszcze jedno czy ktoś wie co u HONEY
 
Do góry