reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i obecne mamusie z Bielska-Białej i okolic :)

Hej dziewczyny,
Pieszczoszka szalona jestes ;) nie porwala bym sie na mycie okien dzisiaj, czekam az bedzie naprawde ladna pogoda... troche ich do umycia mam, chyba zatrudnie moją siostrę do pomocy

Mamba co do dzieci w okolicach trzydziechy moja ciocia bardzo naciągane miała to w okolicach bo jak dziewczynki przyszly na świat miala juz prawie 39 :-) co prawda na poczatku mało kto w to wierzył, spędziła tydzień w szpitalu a dziewczynki rosną jak na drożdżach tak akcentując dzisiejsze pączusie :-D
 
reklama
dziołuszki jak to jest z kartami ciąży?? patrze w kartę, u gin bylam w poniedzialek - 11 tydzień a wpisał mi 12 tydzien, czy to jest zawyżanie tyg ciązy bo nie potrafi gin az tak dokladnie okreslic tygodnia?? u mnie to wogole magia bo w ciazy jeszcze jedna miesiaczke zaliczylam:eek:
 
Honey różnie to liczą ty podobno masz już skończony 11 tydz. i teraz niby masz 12 :tak: Ale moja lekarka liczyla to normalnie nic nie dodając a szkoda bo mały tak brał się wcześniej na świat:-D
Ja siedzę choc powinnam trochę posprzątać kurde no nie chce mi sie strasznie:no: zjadlam szpinak młody dostał ziemniaki również ze szpinakiem, a teraz śpi. No i poszłam do sklepu plus zaliczyłam spacerek mimo wszystko fajny dzionek. teraz ino czekać na znajome i wielkie robienie pączków i pancakes z owocami:-D
 
haha Mamba, Hania dostała też ziemniaki ze szpinakiem :) wyszły z niej po dwóch godzinach :p i zainspirowałaś mnie i wczoraj "w nocy" ugotowałam jej dużą twardą gruszkę i zmiksowałam, czeka w lodówce na popołudnie :)

a ja i Natalia też jadłyśmy szpinak z ziemniakami i z jajkiem
teraz obie śpią a ja siedzę i planuję zrobić pączki ale nie wiem czy podołam :p nie chce mi się :p

edit: Hania właśnie zjadła 180g musu z gruszek, wszystko co było!! na jutro zrobię jej z jabłek :)
 
Ostatnia edycja:
Pieszczoszka, to mycie okien to chyba na odstresowanie przed wizytą u dentysty zrobiłaś :-). Najważniejsze, że nie bolało, bo po co mieć jakiś uraz :-). Dziś tłusty czwartek, a ja żadnego pączka nie zjadłam :no:.
Honey tak jak pisała Mamba, wszystko zależy jak liczy gin. Moja liczyła tak, że jak powiedzmy byłam w 10 tyg i 5 dniu to dla niej to był 10 tc.
Mój Maluch dziś prawie cały czas śpi- aż boję się pomyśleć co będzie robił w nocy :szok:
 
pieszczoszka, ta gruszka była duża, twarda i zielona - obrałam, pokroiłam, trochę pogotowałam w małej ilości wody, wyłowiłam owoce łyżką do kubka i zblendowałam

u mnie właśnie ryk na dwa głosy. szykuję kąpiel Hani
 
U mnie lekarz wypisuje rozpoczety tydzień teraz np jestem w 26 tyg.
Aha i jestem stara mama pierwsze dziecko 31 lat , teraz 34:( , pewnie temu ta cukrzyca, ale powiem Wam , że na diecie mam fajny cukier
 
Pieszczoszka ale miałaś dziś werwe z tymi oknami :-D Też mnie to czeka bo już strach patrzeć jak wyglądają ale za zimno dla mnie. Fajnie że kanałowe nie bolało a tyle stresu przed co nie. I już masz z głowy:-)

Patusia chyba nasze dzieciaczki miały dobry dzień na spanko bo mój o dziwo też pospał długo w południe jak nigdy.
 
reklama
Do góry