reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i obecne mamusie z Bielska-Białej i okolic :)

a co ten boedny maluszek potem miał w główce... aż strach pomyśleć. normalnie wyobrażam sobie jak biję tą babę po gębie, niech ma za swoje

ojej, przypomniałam sobie że miałam jabłuszko na jutro dla Hani zrobić, ugotuję szybko
 
Ostatnia edycja:
reklama
Oj ja już miałam taka ochotę po tych parunastu sekundach tram wleź i lać ją po gębie podrzeć jej to wdzianko i tak ja wywalić za kudły do innego pokoju zamknąć na klucz i wezwać policję :wściekła/y: Kuźwa miałam cały czas przed oczami moje dziecko i nie mogłam usnąć
 
Wreszcie udało mi się tu zajrzeć....

Pieszczoszka super, że nie bolało Cię kanałowe, widać dobra ta dentystka.

Mamba Twoje pączki pewnie pyszne wyszły! najgorsze w tym smażeniu to właśnie ten smrodek oleju fuuu ;P

Rany filmik straszny...nie wiem skąd w ludziach jest tyle nienawiści i tyle złości, a dzieciaczki wszystkie są takie kochane i niewinne i nawet jak miewają gorsze dni to i tak są najsłodszymi istotkami na świecie ... kim trzeba być żeby taką istotkę krzywdzić?! ehhh brak słów i określeń na takie zachowania
 
Filmik okropny. Ja nie wiem po co ktoś chce być nianią jak go dzieci denerwują. Jak tak patrzę na Moją Dzidzie i że jakiś wstrętny babsztyl tak by go potraktował... :wściekła/y:
 
... ja sie w takim razie pytam co ona robila rodzenstwu jak tez sie nimi opiekowala wnioskujac z opisu... ciekawe czy pozwolila by tak traktowac swoje dziecko. wątpliwe. Olusia patrz co ty jednym filmikiem zrobilas :) od razu coś się dzieje i wracamy do większego ruchu na forum :-D cwana bestyjka

Co do zdjec dlaczego wystarczy chwila nieuwagi, to chyba kazde dziecko w koncu upiecze cos na podlodze badz meblach :D ja osobiscie wtarłam "ciasteczka" w wykladzine moich dziadkow (podaje przepis: olej mąka jajka olejki do ciast i jesli dobrze pamietam z opowiadan mamy to bulka tarta tez byla) najlepsze wychodza kiedy sie moooocno wciera na jak najwiekszej powierzchni:-D

dziołuszki to może zmiana tematu i pochwalcie się żeby było wesoło co wasze pociechy wypieroniły albo jakieś inne wam znane maluchy?? :-)
 
Ostatnia edycja:
Hahha Honey przypomniałaś mi , że jak miałam 2,5 roczku to w Sylwestra rabnęłam rodzicom szampana z ławy i całego wypiłam za fotelem:-D Podobno potem cieszyłam puchę jak szalona:-D:-D:-D To nic że moi rodzice mieli serducha w skarpetach bo bali sie że coś mi sie stanie;-)
 
reklama
Mamba nieźle a szampan dobry więc pewnie cie nawet nie skrzywiło:-) jesli juz na tematy alkoholowe ciagniesz to jak mnie tata oduczyl siegania na stol jak impreza jakas byla?? odwiedziny u dziadkow wszyscy sie zbieraja a mala Ania drepta na okolo stolu a ze kieliszki zakazane to najbardziej interesowaly:-) tata opowiadal ze jak gruchlam 1/3 kieliszka to az sobie usiadlam ale tak mi zostało że w życiu ze mna jak dorastałam problemu nie było a wódka do tej pory to kara :-D
 
Do góry