reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i już obecne Mamusie

Ja dzis mam wizyte u hematologa. Bralam zastrzyki z heparyny przez 2 miesiace a wynik najpierw spadl po miesiacu a teraz urusl ponad 3 razy wiec jestem zestresowana. A gdzie i o ktorej to jest?
Pogoda taka dolujaca jeszcze chyba przyszly do mnie gorsze dni.
 
reklama
Asia333 trzymam kciuki. Uszy do gory bedzie lepiej jak tylko slonko zaswieci.
Ja na warsztaty wybieram sie w maju. A jutro na gimnastyke :-)

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@asia333podlasie Nie, nie robiłam żadnych takich badań. Tam tylko pół roku przed ciążą zdiagnozowali u mnie trombofilie i z tego powodu obowiązkowo heparyna.

Byłam dziś na Bezpiecznym Maluchu, ale było super! Najlepiej przyjść ok 40 minut wcześniej i zająć miejsca blisko przodu, bo potem jest tłum ludzi. Ale warsztaty super, dużo się nauczyłam i nawet mój mąż był bardzo zainteresowany :)

 
To super ze Ci sie podobalo ☺ ja dzis ide na zajecia cos chyba podobne do swojej szkoly rodzenia. Mi wczoraj hematolog jeszcze dala zastrzyki na 3 miesiace i wizyta. Mam ponad 4 razy podniesione te d -dimery ona mowila zeby nie brac do glowy chodz nie wiem co myslec bo nawet na kartce z laboratorium walneli czerwona pieczatke co pierwszy raz na oczy widzialam z napisam "prosze potwierdzic faxem odbior wyniku mogacemu zagrazac zyciu wynik interpretuje lekarz " jutro mam gin zobacze co powie.
Dobrze ze juz blizej niz dalej rozwiazania.
 
reklama

Podobne tematy

Do góry