reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost wagi

reklama
ja w ciąży ważyłam w końcowym etapie 73kg,a dziś waga pokazała 65kg :D
do zadowalającej wagi pozostało mi jeszcze 7kg :)
brzuszek niestety troszkę wisi,ale zabiorę się za niego jak się troszkę wszystko zagoi po cc :)
 
Ja przytyłam 20 kg, 13 kg mi już spadło a zostało jeszcze 8 kg a nie czuję żeby przez karmienie naturalne leciało mi z wagi
 
Ja dla własnego dobrego samopoczucia zmieniłam sobie suwaczek na taki, który uwzględniał wagę przed porodem i tym samym wyszło, że straciłam już 17kg. Trochę gorzej jak się spojrzy na to ile jeszcze zostało ale biorąc pod uwagę średnią (1kg w dół na trzy dni) to jakoś to pójdzie ;-)
 
Holly - to tak z ciekawości ile przytyłaś w ciaży??? 36kg??? Czy chcesz wiecej schudnać niż ważyłaś przed zajściem w ciażę???
 
Ja przytyłam w ciąży 14,5 kilo... A teraz nie wiem ile waze bo nie mam w domu wagi, w szpitalu sie nie zwazylam... Hmmm ciekawa jestem :)
 
reklama
Cześć Dziewczyny :) 19go listopada na świecie pojawiła się moja córka Zuzia - 3140g, 54cm, 10pkt :) W ciąży nie przytyłam ani 1kg, bo na początku schudłam 7kg i tylko to odrobiłam do końca ciąży :) Teraz mam 13kg na minusie :) Pozdrawiam :)
 
Do góry