reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost wagi

reklama
Ja powoli zaczynam odczuwać te 11kg,na szczęście dopiero teraz,przy samej końcówce ;) zresztą pewnie jeszcze wskoczy ze 2-3 kg...
Moja waga nigdy jeszcze nie przekroczyła 60kg,a tutaj 70kg zobaczyłam i się przeraziłam...ale ważne by synek był zdrowiutki-ja sobię później napewno z tym poradzę ;)
 
u mnie 13kg na plusie... ale do konca już niedaleko więc liczę ze nie "spuchnę" juz za bardzo ;) choć podobno w samej końcówce puchnie się najbardziej... Zobaczymy :)
 
Kolezanka pozyczyla wage.. i juz nie wiem ile waze i moze lepiej :) bo i tak nic nie poradze, a bym sie tylko stresowala.. :)
 
Ja już przy końcówce....i chyba troszkę spuchłam.w każdym razie moja waga to na plusie 20 kg:-)))dzisiaj zważę się u lekarza.....może trochę mi spadło ...heheh płonne nadzieje....
ps.ale czekoladę wcinam codziennie!!!
 
reklama
Do góry