reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost wagi

Podgrzybek - ja jestem na diecie już 2 miesiące i w tym czasie przytyłam kilogram czyli mniej niż moje dzieciątko w tym czasie :-) Na pewno wszystko jest w porządku. Na forum cukrzycowym chyba nie ma dziewczyny, która dużo przytyła a wszystkie dzieciaczki w normie (ale na nasze szczęście nie za duże :-) ). Ja się nie obrażę jak Staś dociągnie max do 3,5 ...
 
reklama
A ja sie dowiem w czwartek jak z ta moja waga jest :)
Ale ogolnie to nie jest zle u mnie.
14.04 - 9 tydzien - 50,5
7.05 - 12 tydzien - 50,0
25.06- 19/20 tydzien - 52,5
16.07 - 22/23 tydzien - 53,0
12.08 - 27 tydzień - 55,0
2.09 - 30 tydzien - 56,5
24.09 - 33 tydzien - 58,0
Wiec na plusie 7,5 kilo :)
 
Podgrzybek - ja jestem na diecie już 2 miesiące i w tym czasie przytyłam kilogram czyli mniej niż moje dzieciątko w tym czasie :-) Na pewno wszystko jest w porządku. Na forum cukrzycowym chyba nie ma dziewczyny, która dużo przytyła a wszystkie dzieciaczki w normie (ale na nasze szczęście nie za duże :-) ). Ja się nie obrażę jak Staś dociągnie max do 3,5 ...
Ja mimo diety 12kg na plusie :-(. Większość tego zrobiłam przed rozpoznaniem cukrzycy. Na szczeście Mała nie jest za duża :-). Odkąd mam insuline przytyłam 3 kg. Wcześniej na samej diecie minus 1,5kg.
Ostatnio mi maz powiedzial - podczas zakupow - ze od tylu wcale nie widac ze jestem w ciazy :-)
 
reklama
Do góry