reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost wagi

reklama
U mnie dzisiaj waga znowu w dół :(
W "najwyższym" momencie miałam +9,7, a dziś +7..
Dzisiaj wizyta, przynajmniej dowiem się czy mały ładnie przybiera.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja w ciągu tygodnia przytyłam 5 kg, tzn. podejrzewam że to woda raczej niż tłuszcz bo nie jem wiele, ale już mam dosyć, jestem strasznie spuchnięta, nawet na twarzy;/ porażka
 
ja w ciągu tygodnia przytyłam 5 kg, tzn. podejrzewam że to woda raczej niż tłuszcz bo nie jem wiele, ale już mam dosyć, jestem strasznie spuchnięta, nawet na twarzy;/ porażka

a mierzysz sobie ciśnienie? robiłaś badania moczu? bo takie nagłe puchnięcie nie jest zbyt dobre... Oby to była tylko woda.
 
no właśnie we wtorek mam wizytę to zobaczymy, ale mąż to się przeraził jak ostatnio zobaczył moje palce które wyglądały jak napompowane;/
 
reklama
Ja juz dziś dobiłam 20 kg załamka Mam nadzieję, ze już do 1,5 tygodnia się rozdwoję i więcej nie przytyję. Od dziś odstawiam soki piję dużo wody i odstawiam słodycze koniec z tym.
 
Do góry