reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost wagi

Oj Kochana, jeśli chodzi o ilość kg to mnie nikt chyba nie przebije :-) Prawie 30 kg - od 54 do prawie 85kg - ale jestem dobrej mysli jeśli chodzi o zrzucanie ;-)

Nie do wiary....przynajmniej nie widać tego po Tobie.
Holly ile masz cm wzrostu?
Bo ja teraz ważę 88 kg a wyglądam zdecydowanie grubiej niż Ty....
 
reklama
Elzu juz sie ucieszylam, ze dokladnie w takiej samej sytuacji jestesmy, tez zaczynalam od 55 i teraz jest 70.2 z tym ze zauwazylam, ze ja jestem w 34 tc a Ty w 38 i w tym momencie mi mina zrzedła :D
 
A u mnie stoi od miesiąca +8. I w sumie mnie to martwi, bo w 8 mies chyba powinno się troszkę przybierać, skoro maluch tak intensywnie rośnie.. Albo ta dieta cukrzycowa tak mnie stopuje. Oby tylko synek dobrze rósł..
 
Podgrzybek ja też 8 na plus, i też odkąd na diecie jestem to bardziej spada niż rośnie.

Holly ja mam dokładnie 175 cm, teraz ważę 88, zaczynałam z 80 i Ty jesteś o wiele szczuplejsza odemnie, więc może się okazać że te Twoje kg to po prostu opuchlizna i woda ;)
A mi po ciąży marzy się waga w granicach 65-68 kg.....będzie ciężko ;)
 
reklama
Do góry