reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost wagi

Amerie widzę że dla Ciebie ta straszna cyfra jest ta sama co dla mnie. ale będziemy dzielne i nie damy się hehe. chociaż właśnie sobie odgrzewam kulebiak mniam
 
reklama
Skorpionica fajnie wiedzieć że nie jestem sama ;)
Ale ja mam dietę (cukrzyca ciężarnych) 1800 kalorii więc nie mam za bardzo teraz po czym tyć. Jak kg pójdą u mnie w górę to będzie tylko woda :]
 
no to nie będzie tak źle, woda wyparuję, a ja znów będę walczyć z nadwagą po ciąży ehhh, ale co tam, teraz jeszcze mogę sobie pozwolić hihihi, potem diety ;P
 
Ja już miałam +8 ale w szpitali przez tydzień schudlam 3 i tak od dwóch tygodni utrzymuje się +5 taże jest dobrze, chociaż pod tym względem :)
 
reklama
A ja mam +14 i szczerze mówiąc mam do w d...:-). Dosłownie i w przenośni. Najważniejsze , ze z dzidzią wszystko dobrze a od conajmniej dwóch miesięcy nie ma różnicy w ubieranych ciuchach :-). Więc jest dobrze.
Kurde dziewczyny ileż można się tą wagą przejmować. To tylko cyfry, które szybko znikną nam po porodzie no a potem podczas opieki nad maluchem i podczas karmienia :-).
 
Do góry