reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost wagi

U mnie też waga jakoś specjalnie nie rośnie, brzuszek tak choć też kolos nie jest, najwazniejsze żeby dzieciaki rosły zdrowo....
 
reklama
Ja wlasnie sie zwazylam 64,60kg czyli dobijam powoli do 10kg, bo zaczynalam od 55. Wg kalkulatora wagi w ciazy mieszcze sie w normie :) uf. Wiem, ze teraz musze jeszcze torszke przybrac, bo dzidzia przybiera ale jakos sie tak tych kilogramow boje heh :)
 
Moja gin ma inne zdanie na temat dużego przybierania na wadze w ciąży-mówi,że trzeba jeść normalnie,nie głodzić się,ale znów nie przesadzać...Zawsze powtarza,że powinno się jeść 5 posiłków dziennie,ale mniejszych i by nie przesadzać ze słodyczami,bo to nie zdrowe ;)Na przed ostatniej wizycie mnie skarciła ,że w ciągu miesiąca wpadło mi 3kg :D
 
A ja jestem na plusie 5,5, czuję, że w najbliższym czasie bedzie więcej bo pożeram wszystko co mam w lodówce i słodycze w szafkach :-O
 
Jola,zostało już nam niewiele do końca,więc damy radę z tymi kilogramami teraz:) dla pocieszenia na wiosnę będziemy wszystkie pięknie wyglądać i pewnie ani śladu nie będzie po tym co przybieramy w tej chwili ;)
Ps.u mnie 64,4 i pewnie jeszcze trochę przede mną,bo brzusio to mi się z dnia na dzień powiększa ;)
 
reklama
Ja mam nie całe 7 kg na plusie, i to mnie nie przeraża.
Przeraża mnie fakt że widzę że uda zaczynają mi tyć, są już takie masywne, a tu lekarka kazała więcej jeść, ruszać się za bardzo nie da, bo leżeć trzeba hmmmm.....jeszcze tylko 2,5 miesiąca....
 
Do góry