reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost wagi

A ja dzis na wadze 55kg, czyli od poczatku 7-8kg do przodu. A w brzusiu na wysokosci pepka nadal skromniutko, bo jakies 82cm, ale ostatnio brzus ruszyl do przodu i w koncu jest juz zdecydowanie ciazowy:tak:
 
reklama
Wczoraj wieczorem ważyłam się u gina-od ostatniej wizyty(prawie 4 tyg temu) wskoczyło mi 800g :D a od początku ciąży niecałe 7 kg :) Jednak odstawienie słodyczy zadziałało i oby tak dalej,może uda mi się nie przekroczyć tych 10 kilogramów w ciąży ;)
 
Ja dzisiaj na wadze +6, ale lekarka kazała więcej jeść, więc raczej przekroczę 10 kg. Marzy mi się max. 12. Zobaczymy, choć to jeszcze 3 miesiące hmmm.....
 
Ja na wczasach dość dużo nabrałam bo jakieś 2 kg,w sumie od początku ciąży +6kg.W pasie mam teraz 102 cm,czyli od początku + ok.24 cm :D sporo tego :D
 
Ztą wagą to różnie bywa, tydzień w szpitalu i miałam +2kg, a teraz przez tydzień w domu i więcej jedzonka, a ja +10dag. Raz szybko raz wolniej.
Od początku mam +6kg ale to jeszcze 3miesiące i teraz maluszek zaczyna przybierać. Ciekawe czy już ma kilogram :)
 
No własnie my tu mozemy pisac ze tyle czy tyle na plusie a nie chcemy przekroczyc 10 czy 12 kg a teraz najwięcej dziecieczki zaczna przybierać moj ma 800g-25tydz a gdzie tu do wagi około 3,5kg!!!!!!

Tym bardziej ze w opisie suwaczka pisze ze dziecko powinno miec od 500-700g wiec czyzby nasz smyk był dość duzy???
 
reklama
A u mnie nadal 0. Na początku ciąży chudłam i doszłam do -6kg,odzyskałam te 6 kg,ale od ok 2 miesięcy waga ani drgnie a brzuszek rośnie. Sama nie wiem czy powinnam się cieszyć czy martwić,miałam przed ciążą spore zapasy,ale teraz jestem na etapie w którym ok 0,5kg powinnam przybierać a tu nic. Wizytę i położnej mam dopiero 2 września,jak do tego czasu nadal nic nie przybędzie to z nią pogadam na ten temat. Dodam,że jem normalnie,wcześniej słodyczy nie jadłam wcale,teraz nieco podjadam,jem nieco więcej niż przed ciążą i nie odmawiam sobie niczego.
 
Do góry