reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost wagi

reklama
U mnie 7 kg na plusie,ale jakoś bardzo tego nie odczuwam...weszły mi te kilogramy w tyłek niestety,ale ja z natury mam szerokie biodra,więc nie jest to aż tak widoczne...Brzuszek pewnie też dlatego jest mniejszy niż wasze ze względu na moje bioderka i mały po prostu chowa się głebiej :) zobaczymy jak będzie dalej ;)
 
Ja tu chyba rekordzistką jestem - wprawdzie nie ważyłam się już od tygodnia (boję się ;-) ) ale chyba oscyluję gdzieś w okolicy... 20kg :-( Wszyscy mówią, że tego absolutnie nie widać ale i tak strasznie się z tym czuję. Najbardziej - nie licząc brzuszka urósł na szczęście biust i wyglądam w miarę proporcjonalnie, ale i tak wolałam ważyć 50 niż 70kg.
 
U mnie jest na razie 5kg na plusie z czego 800g waży mały, ale i tak najwięcej przytyłam w ciagu ostatniego miesiaca, biust nie za specjalnie urósł z poczatku sie ruszył a potem juz nic.
 
reklama
Holly nic się nie martw. Ja tak miałam w pierwszej ciąży, że rodziłam (miesiąc przed terminem ) i już miałam prawie 25 kg na plusie. ALe przed ciążą miałam znaczą niedowagę, jestem wysoka i takie tempo było i już. Teraz nie wiem ile bo jakoś niedowaga to zbyt nieaktualne tematy jak dla mnie i żeby nie stresowac sie za często korzystam tylko z wagi u lekarza :) Ale myśle że tak z 13 to raczej napewno. ZObaczymy za tydzien.
 
Do góry