reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost HCG i plamienia

reklama
Tak, w piątek.. jeśli licząc przyrost od wyniku np z 13 marca czy 10 marca to kalkulator liczy że wzrost jest prawidłowy ale chyba tak się nie powinno patrzeć prawda?
Wynik można sprawdzać w odstępie 48 lub 72 h. Możesz napisać dokładne wartości i daty?

Przy cp beta nie ma tak wysokich przyrostów, więc może jeszcze pojawi się pęcherzyk. Mi też beta nie rosła prawidłowo, a ciąża donoszona, różnie czasem bywa.
 
Wynik można sprawdzać w odstępie 48 lub 72 h. Możesz napisać dokładne wartości i daty?

Przy cp beta nie ma tak wysokich przyrostów, więc może jeszcze pojawi się pęcherzyk. Mi też beta nie rosła prawidłowo, a ciąża donoszona, różnie czasem bywa.
10.03 375
13.03 1329
15.03 2230
17.03 3390
 
Większość dziewczyn radziła mi już wcześniej (ze względu na plamienio krwawienia) jechać na SOR lub IP, myślisz że mogę z tym spokojnie do piątku zaczekać?
A masz dalej plamienia ? Mi to na cp nie wygląda, więc teoretycznie możesz zaczekać te dwa dni, ale musisz sama podjąć decyzję, żeby potem się nie okazało, że coś się stało, s ty się kogoś na forum posłuchałas.
 
Ja po wizycie. Jest pecherzyk,nisko położony gine rzekła, ze mam l4 na 2 tygodnie stado lekow na podtrzymanie i jesli okaze sie ze za 2 tygodnie wszystko bedzie dobrze, to bedzie wszystko ok calkowicie.
 
reklama
A masz dalej plamienia ? Mi to na cp nie wygląda, więc teoretycznie możesz zaczekać te dwa dni, ale musisz sama podjąć decyzję, żeby potem się nie okazało, że coś się stało, s ty się kogoś na forum posłuchałas.
No wiem, tylko tak mnie to przeraża.. jeszcze ani karty ciąży nie mam ani nic, tylko wyniki. Co do plamien podpaska jest czysta ale pewnie jakbym sprawdziła palpacyjnie to krew by była..
 
Do góry