reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przygotowania do porodu!!!

Cześć, mam do Was nietypowe pytanie. Czy w ciąży, kiedy biust jest większy i piekniejszy :happy2: należy chodzić w staniku czy można bez? Oczywiście mówię tu o poruszaniu się w domu, a nie na jakieś wyjścia. Zastanaiwam się czy ma to jakiś wpływ na jędrność, mleko itp. Dajcie znać co myślicie o tym. Miłego dnia! ;-)
jesli biust jest duzy to radze chodzic w staniku ( a nawet spac w nim) bo mozesz sie potem obudzic z rozstepami na piersiach....:eek:
 
reklama
Po dzisiejszej wizycie na porodówce (w ramach szkoły rodzenia) porodu boję się chyba bardziej niż przed wizytą. Może dlatego, że wszystko było bardziej namacalne.
 
he,he
ja porodowke juz znam jak wlasna kieszen :-D pierwszy porod wspominam bardzo milo, bez komplikacji, wszystko super pieknie:tak:
ale teraz dopadla mnie jakas dzika panika! No nie umiem tego wytlumaczyc ale juz swiruje. Stresa mam ogromnego :szok: rozne porody snia mi sie po nocach... no koszmar!
 
witaj secasia :-) fajnie, że jest jeszcze ktoś z Wrocka. A gdzie rodziłaś? Bo ja na klinikach i teraz też tam planuję.
 
giza ja choc pewnie najdalej mam na Kaminskiego to tam rodzilam :-D i poniewaz znam tam kazdy zakamarek to i tam sie wybiore tym razem :tak: ja mam taka glupia psychike ze jak juz znam teren czy ludzi to tam wracam :-)
na klinikach rodzila moja kolezanka i sobie chwali, ale wszystkie szpitale maja swoje plusy i minusy ;-)
a Ty z jakiej czesci Wrocka jestes?
 
secasia, ja mieszkam na Popowicach, więc na Kamieńskiego mam najbliżej. A klinki wybrałam, bo chciałam rodzić w wodzie, a tam mają bardzo fajnie urządzoną salę z wanną. No ale było cc. No i masz rację, że o wszystkich szpitalach można przeczytać i złe i dobre opinie. I też wolę iść tam, gdzie już znam zwyczaje i wiem co mnie czeka.
 
moja znajoma właśnie urodziła kilka dni temu drugą córcię sama nie chciała wyjść wiec musieli ją zmusić i tak jej zazdroszczę bo wszystko to trwało 10minut :-)


 
taki artykuł na temat nacięcia krocza polecano wczoraj na stronie eDziecko... dziewczyny ja to juz zupełnie głupia jestem... jedni mówią tak.. inni tak... całkiem niedawno czytałam coś na temat zagrożeń przy rodzeniu w pozycji wertykalnej, a tu proszę.. hmm.. i bądź tu człowieku mądry:baffled:
Tygodnie - Kalendarz ci
 
reklama
zapomniałam jak się wstawia te linki:confused:wczesniej nie miałam z tym problemów, a teraz kicha.. a zatem dopóki się nie dokształcę - prosze skopiujcie sobie ten adres..
 
Do góry