reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przychodzi majówczątko do lekarza....(wizyty, szczepienia i leczenie)

My dzis po szczepieniu, wybraliśmy hexe czyli wszytko w jednym cena 200 zł
Synuś się strasznie upłakał, aż się serce kraje. Pięknie przybiera, skóra super, muszę tylko troszkę zwiększyć na dwa tygodnie witD bo mi się synu trochę poci, zobaczymy czy to coś pomoże.
 
reklama
karolq z mleczkiem z cyca tez próbowalismy...No niestety już był i rumianek i herbata i woda...Poza tym masaże, krople Sulf...coś tam i Biodacyna i nic...
 
Hope u nas też kupy jak trzęsienie ziemi :) Niemal nigdy nie odwijam czystej - jedynie po nocce ale i kleks się trafi :) I też jem niemal wszystko.
 
Persefona ja tak miałam z oczkiem mojej Madzi jak była mała i pewna starsza ciotunia mojego męża poradziła mi abym przemywała jej oczko i tu cię zaskoczę SIKAMI :szok: i powiem ci to jej o dziwo pomogło byłam w głebokim szoku.
 
My po szczepieniu drugim mala znow plakala biedna;( Wazy juz 6 kg i ma 61cm i straszna gadula tak ladnie gadala do Pani ktora pozniej jej krzywde zrobila
 
My dziś po wizycie u pediatry, stwierdziła że wzmożonego napięcia nie ma. Widać, że Julek preferuje prawą stronę, ale stwierdziła, że przykurczy nie ma i wystarczą domowe sposoby, które uskuteczniamy typu łóżeczko na drugą stronę, zabawki itp. Z tym napięciem jakoś przekonania nie mam po tym badaniu, ale skoro tak mówi to może faktycznie nic nie ma niepokojącego. Przy następnej wizycie innej lekarce jeszcze napomknę.
U nas katar u młodego trwa już ponad 3 tygodnie, ostatnio już zaczął pokasływać. Dostał jakiś syrop, jutro idziemy na pobranie wymazu z nosa, bo ileż się dzieciak może męczyć.
I w końcu umówiliśmy się na pierwsze szczepienie. Przez to odroczenie jesteśmy ze wszystkim do tyłu. Zobaczymy jak się bąbel w poniedziałek będzie zachowywał. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na skojarzoną + pneumokoki.
 
Dziewczyny, czy u którejś z Was maluchy miały gorączkę po szczepieniu? Julek dostał dziś skojarzoną 5 w 1 i wzw, teraz mu mierzyłam temperaturę jak śpi i pokazuje mi 37,5. W razie co kupiłam czopki, ale jeszcze chyba poczekam ze zbijaniem tak do 38, czy jak najlepiej? I tak się zastanawiam co zrobić jak po włożeniu czopka pójdzie kupa? Podać od razu drugi czy jak?
 
Madzik czopek rozpuszcza się szybko. W razie czego zobaczysz czy wyszedł cały czopek czy część. Jak zaraz po założeniu by była kupa to dałabym jeszcze raz a jak chwilę po to poczekałabym i sprawdzała temperaturę bo nawet mała ilość wchłonięta może dać efekt. A mój Mati miał gorączkę na drugi dzień 38,2 ale nic mu nie dawałam bo nie był marudny tylko spał więcej. Ale ładnie jadł. Tylko wysypki dostał i jak dotąd nie zeszła :(
 
madzik_k mam nadzieję, że gorączki nie było...na gorączkę można także podać paracetamol w syropku :-)

a moja klucha od wczoraj nie zrobiła kupki. Martwi mnie to, co mi radzicie? Podałam mu już wodę do picia ale nadal cisza, myślę nad czopkiem glicerynowym...
 
reklama
u nas pediatra powiedziała,żeby dać czopka dopiero jak temp przekroczy 38 st, no ale akurat u nas wogóle po 5 w 1 się nie pojawiła...
 
Do góry