reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przepisy Listopadowych Mam.......

dzis specialny obiad bo dla 4 osob ( moi rodzice)
salatka grecka z feta , ziemiaki ( albo ryz) roladki schabowe ( wewnatrz farsz z suszunych sliwek, imbiru , anyzu , gozdzikow ... j.oliver przepis..super)
lody albo cos jak pyzy z morelami ( kupione)
 
reklama
U mnie dziś pieczarkowa (sprawdzona - Tymek nie reaguje źle) a na drugie klopsiki w sosie i ryż plus surówka z białej rzodkiewki ze śmietaną. Do tego najchętniej wypiłabym kompot wiśniowy albo truskawkowy hmmmm... marzenie.
 
u mnie wczoraj byl rosol,oraz gulasz z ziemniaczkami i surowka z marchwii i sok marchwiowy :-)
a dzisiaj mialam zupke jarzynowa i piersi z kurczaczka w sosie slodko-kwasnym (duzo ananaska) z ryzem :)
 
reklama
ja dzis makaron z sosikiem=dla mnie prawie wodnistym a dla meza pikantnym do tego gotowane udko z kurczaka i for me marchewka gotowana;-) a na deser puncek:-)z kawusia:-)kocham tlusty czwartek:-D
 
Do góry