reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przepisy kulinarne :)

a wtącę się, niech tam :-p
juz o tym dyskusja była na innym wątku. i już sobie każda wyjaśniła, co i jak.

jeszzce później będzie o wyższości karmienia piersią :-) haha, nie mogę sie doczekać :-p

generalnie każdy niech postępuje zgodnie ze swoim sumieniem, prawda? :-)
 
reklama
Niewtajemniczona jakieś zgryźliwe masz te wpisy na forum...
Czytając je czuję się jakbyś wygłaszała jakieś kazanie, a przecież nie masz do czynienia z bandą kretynek, które nie wiedzą nic na temat szkodliwości picia alkoholu i palenia papierosów w ciąży.

Nie wydaje mi się też, abyś mogła oceniać to, o czym piszemy na forum.
Fakt, rozprawiamy godzinami o wózkach, ubrankach i naszym obżeraniu się, ale nie było Cię przy nas, gdy pocieszałyśmy dziewczyny, które straciły swoje maleństwa lub przezywały ciężkie chwile i miały mnóstwo wątpliwości.

Pisanie o pierdołach umila nam te trudne miesiące.:tak:

Więcej optymizmu życzę i nie unoś się proszę, bo nie było moim zamiarem Cię obrażać.
 
Niewtajemniczona dziękuję za obronę:)milej mi się zrobiło.
Dziewczyny mają racje,że źle to sformułowałam.Słowo pisane ma to do siebie,że łatwo jest o nieporozumienia.Tylko po co być dla siebie tak nie miłym...?To,że ja czy inna dziewczyna napisze coś co może nie do końca jest prawdą bo akurat ktoś zna nowsze fakty-nie znaczy,że pisze głupoty!Większość z nas powtarza to co usłyszy lub przeczyta i wątpie by informowała o tym z czego pisała prace magisterską i ma doskonałą wiedzę w 100%.Na większości forach nie wolno mieć odmiennego zdania bo znajdzie się ktoś mądrzejszy,kto zmiesza z błotem.Trzeba do tego przywyknąć.Zakończmy te złośliwości bo to nie jest tematem wątku:tak:.Ja jeszcze raz przepraszam.
 
Niewtajemniczona jakieś zgryźliwe masz te wpisy na forum...
Czytając je czuję się jakbyś wygłaszała jakieś kazanie, a przecież nie masz do czynienia z bandą kretynek, które nie wiedzą nic na temat szkodliwości picia alkoholu i palenia papierosów w ciąży.

Nie wydaje mi się też, abyś mogła oceniać to, o czym piszemy na forum.
Fakt, rozprawiamy godzinami o wózkach, ubrankach i naszym obżeraniu się, ale nie było Cię przy nas, gdy pocieszałyśmy dziewczyny, które straciły swoje maleństwa lub przezywały ciężkie chwile i miały mnóstwo wątpliwości.

Pisanie o pierdołach umila nam te trudne miesiące.:tak:

Więcej optymizmu życzę i nie unoś się proszę, bo nie było moim zamiarem Cię obrażać.

Otóż to, więcej luzu, optymizmu, wzajemnego szacunku, mniej zgryźliwości, kaznodziejstwa i pouczania. Jestesmy dorosłe i każda postepuje wg swoich zasad i swojego sumienia. Juz sam fakt, że piszemy na forum, interesujemy się tematem świadczy moim zdnaiem o tym, że jestesmy świadomymi, nowoczesnymi matkami i dbamy o prawidłowy rozwój swoich dzieci. Dotąd udawało nam się utrzymywac miłą, przyjazną i kulturalną atmosfere na tym forum (co nie znaczy że jestesmy słodkimi idiotkami) , bez względu na to czy pisałyśmy o sprawach błahych czy bardzo powaznych i niech tak zostanie. Nasz stan wymaga zachowania spokoju, harmonii, pogody ducha i wszelkie sprzeczki, stresy szkodzą nam bardziej niż ... ;-)
 
Az milo czytac to co napisalyscie dziewczyny :)

Niewtajemniczona ja nigdy nie utozsamialam alkoholizmu z pijaczkami spod budki z piwem, jezeli to chcesz mi zasugerowac, taki sam problem alkholowy moze miec i ta pijaczka jak i dobrze sytuowana, wyksztalcona kobieta ktora NOTORYCZNIE odreagowuje stresy po pracy z butelka wina.
Zreszta jakbys wykazala choc odrobine checi do zrozumienia tego co napisalam a nie tylko do czepiania sie za slowka to by to bylo jasne.
To tyle.

I naprawde wyluzuj kobieto. Ja tez nie jestem dlugo na tym forum ale z tego co udalo mi sie zauwazyc dziewczyny tutaj sa naprawde normalne. Ja naprawde lubie konkretne dziewczyny ktore wiedza co mowia i nie boja sie rzeczowej dyskusji, ale to ma byc dyskusja a nie czepanie sie o slowka i jakas wojna o marchewke.

Mlodamamuska jezeli urazilo Cie to co napisalam to przepraszam , ja akurat nie mam na celu nikogo obrazac, moze zbyt dobitnie ocenilam Twoja wypowiedz
 
Ostatnia edycja:
To, że TY większość swojej wiedzy o ciąży bierzesz z tego forum, nic nie znaczy. Może tylko to, że się ograniczasz.

A Twoim zdaniem kiedy dobrze poznam to forum????:-)

Żadna książka nie odpowie Ci na wszystkie nurtujace pytania. Największą skarbnica wiedzy są bardziej doświadczone mamusie, których na forum BB jest wiele. Jak narazie na wszystko tutaj znajduję odpowiedź:tak:, co nie znaczy, że nie kupuję książek i magazynów o dziecku, bo tego już też mam pokaźną kolekcję;-)

Po miesiacu forum bym nie oceniała, tak jak ty to zrobiłaś:happy:

Jesteś niemiła i dosłownie prosisz się o brak akceptacji innych forumowiczek, takie jest moje zdanie.
 
moniat i tak bym sie obuzyla pewnie i wkurzyla bo ja nerws jestem wiec spoko hehe :-) ale po co do tego wracac :)

a jeszcze co do Niewtajemniczonej to w sumie jak na niewtajemniczona duzo wiesz i duzo osob z nas przekonujesz os woich racjach ... to jak to jest?? ;-):-D no i tak chyba by sie przydalo przedstawic na "to i owo o marcoweczkach" bo chyba nie napisalas nic o sobie albo pominelam cos jesli tak to soorryyy...
 
reklama
Do góry