reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawmy się

Jaką płeć chciałabyś mieć?

  • chłopczyka

    Głosów: 5 12,8%
  • dziewczynkę

    Głosów: 16 41,0%
  • obojętne

    Głosów: 18 46,2%

  • Wszystkich głosujących
    39
hej Dziewczyny:) ja już od dłuższego czasu zagladam na to forum, i czasem coś skrobne, fajnie sie Was czyta i lubie tu zaglądać, i czytać o Waszych wrażeniach i perypetiach. Jeszcze w tym wątku nie pisałam nic. a wieć... Mam na imie Kaska, jak nick wskazuje:) jestem z okolić Krosna, w tym roku skończę 26 lat i jest to mój pierwszy dzidziuś:) z Męzem znamy się juz 7 lat a od, 1,5 roku jesteś małżeństwem:) Jak narazie chodze do pracy, zobaczymy jak długo dam rady:) pozdrawiam:)
 
reklama
majusia- pierwsze rodziłam w św. rodzinie wiec póki co ona wchodzi w grę, ale myślę tez o polnej:)sama nie wiem, wszedzie dobrze jak pojdzie szybko i gladko:p:-D
 
coby tu nie zaśmiecać, możesz mi na priv opisać jak Ci się tam rodziło pod względem opieki, znieczulenia itp. To moja pierwsza ciąża i narazie prowadzi u mnie Raszeja, ale sama nie wiem...
 
JESZCZE JA SIĘ NIE PRZEDSTAWIAŁAM..MAM NA IMIĘ BASIA..MAM 31 LAT ..MIESZKAM W MAŁEJ MIEJSCOWOŚCI NA PODKARPACIU..OD 11 LAT JESTEM MĘŻATKĄ..MAM 3 SYNÓW...PRACUJE PRZEZ INTERNET ...DORABIAM SOBIE...PO ZA TYM ZAJMUJE SIĘ SWOIMI CHŁOPAKAMI...MOJE CIĄŻE SĄ PLANOWANE CO 3 LATKA..KONIECZNIE CHCE MIEĆ CÓRKĘ..I STOSUJE SIĘ DO METOD PLANOWANI PŁCI..ALE JAK NA RAZIE CÓRKA NAM NIE WYSZŁA.....TERAZ CZEKAMY NA USG.....I MARZYMY O ZUZI.....:tak: DLATEGO MÓJ LOGING TO ZUZIA 2012 ........A CZY SIĘ UDAŁO..TO NIEBAWEM SIĘ OKAŻE >>.....:baffled:
 
Widzę, że sporo wśród sierpnióweczek mam z Poznania:-) Super:-D Potem wspólnie będziemy na spacerki wychodziły:happy2:
 
reklama
Witam!
Mam na imie Justyna i jestem z okolic Katowic.
Jest to moja druga ciaza, pierwsza stracilam w 8 tyg :(
Moje malenstwo ma juz 16 tyg, jeszcze niestety nie znamy plci.
Tak bardzo Je kocham i czekam na Nie.
Pozdrawiam Was kochane!;-)
 
Do góry