reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawiamy sie.

reklama
CZeść dziewczyny fajnie że nas tyle z dolnego śląska.
Julisia moze brdzie kiedys okazja spotkac się z naszymi pociechami na wspólny spacer.
 
No więc tak...:-)
Imię:Agnieszka
Wiek:19 lat
stan cywilny: za miesiąc mężatka
dzieci: Pierwsze w brzuszku ;)
hobby: czytanie książek, podróże, zwierzęta zwłaszcza konie , malarstwo , taniec, zajmowanie się domem i ogrodem,gra na gitarce, niegdyś zajęcia plastyczne i malarskie oraz kółka taneczne... dużo tego ogólnie
miejscowość : Czechowice-Dz. , Międzyrzecze...Czasami przebywam w Soli (kocham góry )
praca : na razie siedze w domku
data porodu:2.02.2010
o sobie : Romantyczka , idealistka , zawsze uśmiechnięta :-D Kochająca przyrodę i rodzinę...Spokojna, Zafascynowana magią ..zamknięta w swoim świecie ale mimo to po części realistka;-)
 
Ostatnia edycja:
jestem już taaaaak długo i wreszcie się przedstawię
Imię:Agnieszka
Wiek: już trochę więcej niż 30
stan cywilny: za miesiąc i 2 dni mężatka
dzieci: czekamy na pierwsze z utęskieniem
hobby: Fotografia, kino, nauki ścisłe i wiele innych
miejscowość : obecnie Nowy Targ, w zamiarach Kraków
praca : nauczyciel, obecnie na l4, oby nie długo
data porodu:5.02.2010 ( choć po ostatnim USG lekarz zapisał, ze możliwy 30 styczeń )
o sobie : wariatka która postawi na swoim ;)
 
Witam to i ja sie przedstawie choc forum czytam juz od jakiegoś czasu ale jeszcze nie miałam odwafi nic napisać!

Imię: Marzena
Wiek: 27 lat
Stan cywilny: mężatka od 23.08.2008
Dzieci: w brzuszku to moja pierwsza ciąża
Miejscowość: okolice Warszawy
Hobby: muzyka,dobra ksiązka
Zawód: technolog żywności
Data ostatniej @: 26.04.2009
Przewidywany termin porodu: 03 luty
 
reklama
Do góry