reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstaw się :)

reklama
Mam na imie Beata,mam 29 lat i od 16miesiecy jestem szczesliwa mamusia synka Briana:-)mieszkam w Irlandii Polnocnej i 18.05 dowiedzialam sie ze bede mamusia blizniakow:-)
 
czesc;) Mam na imie Karolina. O ciazy z testu dowiedzialam sie 9kwietnia, a pierwszy raz zobaczylam moje malenstwo w moje urodziny, slicznie juz bilo serduszko.......najpiekniejszy urodzinowy prezent;) termin mam na 15-16 grudnia;) jestem juz po kolejnym badaniu usg 4d gdzie lekarz powiedzial ze bedzie dziewczynka;) jestem strasznie szczesliwa,bo ciaza byla bardzo wyczekana i wystarana...wrecz wymarzona.... pozdrwaiam wszystkie grudniowki;)
 
Witam Was Moje Drogie!!:)

Postanowiłam do Was dołączyć.
Jestem w 10 tyg ciąży.
Nasze maleństwo powinno przyjść na świat 26 grudnia.

Ciąża była dla nas zaskoczeniem, ale bardzo miłym.....

Obiecuję, że będę się udzielała na naszym forum bo siedzę w domku, nie pracuję.....umieram z nudów, ale zajmuję się sobą, zapisałam się na zajęcia aktywne 9 miesięcy, czytam książki i myślę non stop o maluszku..:))

Czy któraś z was też siedzi w domku? Ja od niedawna mieszkam w Lublinie więc jak któraś z was jest z Lublina to z chęcią się spotkam na spacer, lody, ploteczki:))

Pozdrawiam WAS wszystkie z Upalnego Lublina:)
 
Ja jestem z Lublina i z tego co się orientuję z Lublina i okolic ą jeszce 2 inne grudniówki, więc może kiedyś jakieś spotkanie uda się zorganizować. Chyba że na porodówkach się spotkamy :-)
 
Witaj Martyna.
Ja nie pracuje już od ponad 7 lat i siedze w domku ale niestety na Śląsku...
 
reklama
Szwarou niestety na slasku bo nie w lublinie zapewne :) podobnie jak ja niestety w norwegii bo jakbysmy kiedys zamierzali zorganizowac spotkanko w realu grudniowek heh to byloby ciezko dojechac na kawulca jakiegos ;D
 
Do góry