reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstaw się :)

reklama
Witam:)

Przedstawiałam się jakieś 1.5 m-ca temu na wątku głównym, ale nie ma mnie na liście więc wpisuję się tu:-)Mam 26 lat, właśnie kończę studia na AWF w Krakowie.Termin porodu 18 listopad wg OM, wg usg 4 grudzień. Myślę że trzymajmy się terminu grudniowego, a maluszek i tak zdecyduje kiedy się pojawi na świecie;-)
Pozdrawiam Was ciepło z południa Polski:)
 
Agaj44 o przepraszam bardzo - ale na liście jesteś tyle że z tymi mamami które nie podały terminu :p Teraz jak już znam termin to szybciutko dokonuję zmian :p
 
Cześć dziewczyny :happy2:.
Długo się zastanawiałam, czy się TU odezwać, bo początki mojej ciąży były pod wielkim znakiem zapytania, ale teraz jest już na dobrej drodze, więc się odzywam :happy2:.
Podczytuję Was co jakiś czas ( przyznaję się bez bicia :-p ), bo w końcu termin porodu też mam na grudzień :tak:, a dokładnie na 17 grudnia :happy2:.
Nie obiecuję, że będę stałą bywalczynią wątku grudniowego ( mam do obskoczenia jeszcze inne wątki :rolleyes2:i nie wiem czy dam radę nadążyć ze wszystkimi :sorry2:), ale postaram się co jakiś czas coś skrobnąć :tak:.
Widzę, że są tu dwie inne mamy mi znane z innych wątków :happy2:.
Mam już jedną córeczkę i teraz czekamy na Ktosia bądź Ktosiównę :-).
Mam nadzieję, że po połówkowym USG pokaże co to tam ma między nóżkami :-D, bo pierworodna prawie do końca ciąży trzymała Nas w niepewności :cool2:.
Pozdrawiam Was serdecznie :-).

 
reklama
Do góry