reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstaw się :)

reklama
hehe natka jesteś jesteś :p Co do listy to staram się ... I jak tylko pojawi się nowa mama to od razu wrzucam do listy. I to bez pytania :-)
 
Witam Grudnióweczki :) Wiem, że dopisuję się "późno", ale bardzo spodobało mi się wasze forum i chciałabym się przyłączyć:)
Mam na imię jak w nicku- Kasia. Mam 26 lat i mieszkam pod Wolsztynem. O mojej kruszynce dowiedziałam się 11 kwietnia. Po pierwszym teście byłam w szoku, bo wcześniej przez 9 miesięcy od ślubu testy mi nie sprzyjały, a tu taka niespodzianka:D Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona i oby do grudnia :)
 
Witam Was moje drogie :) Mam na imię Paula i jestem w 10 tygodniu :) Mam 25 lat, mój mąż jest rok starszy. Cieszymy się niezmiernie i nie możemy doczekać się 28 grudnia.
Gratuluję nam wszystkim tutaj zgromadzonym i już cieszę się na miłe chwile w Waszym gronie :)
 
witam nowe mamusie:-):-)

A tak przy okazji to się pochwalę że chrzestna mojej córci a moja najlepsza kumpela również zostanie mamą grudniową:-) termin ma na 23.12:-D
 
reklama
ticker.php
 
Do góry