reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przebudzanie z płaczem w nocy

reklama
ale się dziś kobiety rozpisały :szok:
mała nakarmiona i wykapana i spi sobie a ja własnie śmietankowaca i sałatke z makaronem chińskim zrobiłam bo jutro gości mam:-) mam nadzieję,że Ola da dziś pospać choć trochę....
dobrej i spokojnej nocki

umi- no to kobieto przeszłaś z maluchem, dobrze ze już oki
 
Kobietki co tu tak pusto???? Jeszcze wszystkie w łóżkach pewnie leżycie... Ja juz musiałam wstać zrobić sobie kawy bo tak mnie głowa napiernicza ze zaraz kręćka dostane.... Dzis nocka masakra mały strasznie niespokojnie spał brzuch go bolał i był problem z kupka. No ale po tym co wczoraj zjadł to sie nie dziwie... najpierw wypił 120ml herbatki a zaraz po tym wypił 100ml mleka. Ja to w szoku byłam ze on potrafi tyle zjeśc.... Ale tez miałam nadzieje ze po takiej dawce to pospi troche.... no to pospał.... biedactwo sie meczyło... juz mu nie dam takiej dawki na raz. :/
 
Kobietki co tu tak pusto???? Jeszcze wszystkie w łóżkach pewnie leżycie... Ja juz musiałam wstać zrobić sobie kawy bo tak mnie głowa napiernicza ze zaraz kręćka dostane.... Dzis nocka masakra mały strasznie niespokojnie spał brzuch go bolał i był problem z kupka. No ale po tym co wczoraj zjadł to sie nie dziwie... najpierw wypił 120ml herbatki a zaraz po tym wypił 100ml mleka. Ja to w szoku byłam ze on potrafi tyle zjeśc.... Ale tez miałam nadzieje ze po takiej dawce to pospi troche.... no to pospał.... biedactwo sie meczyło... juz mu nie dam takiej dawki na raz. :/
dzień dobry!
nie nie ja juz od 8 na nogach a raczej od bo co jakiś czas do małej musialam zagladac bo jeczala.
wiesz nie chce cię tam jakoś pouczać bo jesteś bardziej doświadczoną mamą ale nie powinnaś dawac mu herbatki przed mleczkiem no ja bym tak nie zrobiła.najpierw mleczko a potem herbatka jakies 20min.po mleczku.
 
Dziekuje za wskazowke... Powiem Ci szczerze ze nie wiedzialam ze nie podaje sie herbatki przed mleczkiem:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: az wstyd sie przyznac
 
Witajcie! Ja na nogach od 6.45-mała znów nie mogła zrobić kupki i jęczała (a jak w końcu zrobiła to całe ubranko było do przebrania bo aż wypłyneło), no i już nie usnęła. Wpadłam tu tylko na chwileczkę bo mam zaplanowane wielkie sprzątanie (po remoncie). A że mężuś w domku to się zejmie małą a ja moge w końcu coś zrobić.
 
Dziekuje za wskazowke... Powiem Ci szczerze ze nie wiedzialam ze nie podaje sie herbatki przed mleczkiem:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: az wstyd sie przyznac
wiesz ja tak nie robiłam bo wtedy mała by zjadała mało mleka.a tak była najedzona a pićku zawsze było po jedzonku bo ja uważam że taki maluch też musi pić wode czy herbatkę.piszą że nie trzeba dopajać a ja myślę ze mu też się chce pić.to się nazywa oszukiwanie malucha;))))on myśli ze je mleczko hahahhaah wróciłam ze spacerku.było super pogoda gitez.ja kawka a mala zaraz obiadek-----makaronik z piuree z mięska groszku kukurydzy i papryki:))
 
laseczki!
co u Was? u mnie to jakiś kiepski dzień mam. chyba doła załapałam. postanowiłam , że muszę coś ze sobą zrobić. napewno zapiszę sie na siłownię, doprowadze się wreszcie do porządku ;-) wyjdę do ludzi :zawstydzona/y: będę robić rózne kursy, nauczę się jakiegoś obcego języka dla przyjemności, nie będę się martwić o finanse, i postanawiam , ze nie będę głową naszej rodziny niech się marcin martwi o rachunki, zakupy i skąd brać pieniądze na inne wydatki. ogólnir biore się za siebie. :-p i wogóle będę szczęsliwą matką i żoną. realizująca własne pasję :sorry2:
Frania śpi , Marcin chrapie ja też zaraz myju, myju i do wyrka. :-)
ale musiałam tu do Was zajrzeć i trochę się wygadać bo ja już żyć bez Was nie mogę :-)

dobrej nocki dziewczyny


aaaa i mam pytanie ale ciągle zapominam Ania Macek jak odparzenia u Oli?
 
reklama
laseczki!
co u Was? u mnie to jakiś kiepski dzień mam. chyba doła załapałam. postanowiłam , że muszę coś ze sobą zrobić. napewno zapiszę sie na siłownię, doprowadze się wreszcie do porządku ;-) wyjdę do ludzi :zawstydzona/y: będę robić rózne kursy, nauczę się jakiegoś obcego języka dla przyjemności, nie będę się martwić o finanse, i postanawiam , ze nie będę głową naszej rodziny niech się marcin martwi o rachunki, zakupy i skąd brać pieniądze na inne wydatki. ogólnir biore się za siebie. :-p i wogóle będę szczęsliwą matką i żoną. realizująca własne pasję :sorry2:
Frania śpi , Marcin chrapie ja też zaraz myju, myju i do wyrka. :-)
ale musiałam tu do Was zajrzeć i trochę się wygadać bo ja już żyć bez Was nie mogę :-)

dobrej nocki dziewczyny


aaaa i mam pytanie ale ciągle zapominam Ania Macek jak odparzenia u Oli?
proponuje islandzki hihih,
to niezle.ja szczesliwa mama jestem problem tylko z tym drugim!!
ja jak mala odparzy pupe wale jej na grubo sudokrem i po nocy jest super tyłeczek.
buziaki i donranoc
 
Do góry