reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przebudzanie z płaczem w nocy

Dzien dobry z rana w piatek 11.02.2010!
Spalismy cala noc, wiec noc spokojna ale ranek wybuchowy.
Mojemu sie oberwalo i to ostro, az sie pobeczlam bo juz mam dosc!
Framama w lodowce mam bialy ser i 2 litry mleka!!!

Tesciowa nie przyjedzie. Nie wiadomo dlaczego. Cos kreci. Pewnie ja coreczka urobila. a nam zostaje zlobek!
O niani nie mysle bo tu sama patologia na tej emigracji...az strach a na angielska mnie nie stac!
Maria dzis pewnie do 11 bedzie spala. Szkoda ze nie mam do niej nr telefonu to bym ja obudzila. A co, my tu cierpimy a kulizanka spi! Gdzie jest sprawiedliwosc??

UMI pewnie juz w pracy bidulka...
 
Ostatnia edycja:
reklama
monika z no właśnie gdzie tu sprawiedliwość? ja moją usypiam i postaram się to zrobić w łóżeczku a nie w wózku.
ty dziś beczałaś a ja wczoraj tak mi się przykro zrobiło i źle :-(
ale mój tego nie widzi i mówi że ja to mam dobrze w domku posiedzę nie marznę. ale kufa mać nie leżę!
 
monika z no właśnie gdzie tu sprawiedliwość? ja moją usypiam i postaram się to zrobić w łóżeczku a nie w wózku.
ty dziś beczałaś a ja wczoraj tak mi się przykro zrobiło i źle :-(
ale mój tego nie widzi i mówi że ja to mam dobrze w domku posiedzę nie marznę. ale kufa mać nie leżę!

Wycisz ja i bach do lozeczka. Jak nie placze to wyjdz. Jak placze to wroc , wez ja na raczki , wycisz znow i znow bach do wyrka i tak az zasnie.
Troche moze to zajac. Ja nie jestem za metoda ze sie dziecko ma zostawiac samemu. Jak da rade to ja wycisz w wyrku jak placze. Jak nie to wez na rece.
Zycze powodzenia. Zobaczysz odzyskasz duzo czasu. Ale musisz byc konsekwentna. Jak juz wyrko to wyrko zawsze.
I ty badz spokojna bo Franczeska wyczuje twoje nerwy.
TRZYMAM KCIUKI!!!

Moj to powiedzial, ze ja chce dla siebie aby on byl wczesniej w domu a nie dla dziecka. A mnie wkurza to, ze on Bastka widuje tylko w niedziele. No i tez chcialabym odpoczac czasem ale to nie najwazniejsze.
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry!
Moja spała od 19,15 do 1:00, potem do 5 i od 7 na nogach. Tak wiec spoko. No i ja opo 20 poszłam spać zeby choc troche nogi wyprostowac..plecy mi daja czadu...

A z tymi facetami to ja nie wiem co jest. Im się chyba wydaje naprawde ze w domu z takim maluchem to jak na wczasach...Ja w poniedziałek miałam takie starcie ze swoim ze szok, krzyki , łzy i cała reszta, myślałam ze jak już wyjde to nie wróce no ale chyba dało troche do myslenie mojemu bo przynajmniej naczynia pozmywał:-) i z mała rano choć na chwilkę pogada, poguga...chyba widzi ze Ola jak ja czesto zaczepia to zupełnie inna do niego...

Monika z- no to teściowa w kulki leci, przykra sprawa ale niestety wiem coś na ten temat. Ja to sie pocieszam,że przynajmniej nigdy mi nie wytknie ze moim dzieckiem sie zajmowała- no musze jakiś pozytywne w tym wszystkim strony znaleźć:-D
 
Elo!
u nas tradzidi!myslalam ze ja zachlastam wczoraj!poszla spac.........o 23.30!!!!!i 3razy sie budzila.
wy beczycie??po co?ja ze swoim nie rozmawiam od wczoraj.to nie jest ani tata ani maz.on woli komputer.wcale sie mala ni ezajmuje.i to nie pierwszy raz.nawet zjesc nie moge bo ona sie czepia wszystkiego i musze za nia latac.takze tu chyba u nas bedzie divirsssssssssssss!!!!!!!
 
Elo!
u nas tradzidi!myslalam ze ja zachlastam wczoraj!poszla spac.........o 23.30!!!!!i 3razy sie budzila.
wy beczycie??po co?ja ze swoim nie rozmawiam od wczoraj.to nie jest ani tata ani maz.on woli komputer.wcale sie mala ni ezajmuje.i to nie pierwszy raz.nawet zjesc nie moge bo ona sie czepia wszystkiego i musze za nia latac.takze tu chyba u nas bedzie divirsssssssssssss!!!!!!!

Oj to ostro...szkoda gadac...bo i tak to nic nie zmieni.
Moj wlasnie do mnie dzwonil ,ze zalatwia chociaz wolna sobote. Ciekawe jaki bedzie rezultat. Dupek jeden. :wściekła/y::wściekła/y:
Wiecie jak on spedza niedziele z dzieckiem?
Siada przed tv, sadza obok mlodego i oglada tv. A ze maly lubi tv to sobie razem ogladaja.
:no:A ja wtedy sprzatam , zakupy, obiad...i tak nie mam wolnego dnia.
Teraz wroce do pracy to bedzie jeszcze wiekszy meksyk...:wściekła/y:
 
Witam sie z wami w ten jakże piekny piatek:-) 12.02 a nie 11.02:p monika z wybacz musiałam:-D:-p
U mnie noc wręcz genialna młody poszedł spać o 19:40 ale nie dopił całego mleka i obudził się o 22 i zaczął wyć bo nie było butelki z mlekiem koło niego
(zawsze jak nie doje to zostawiam mu i sie sam obsluguje a wczoraj cos mnie podkusiło i postawilam obok łózeczka) podałam mu dojadł spał do 4:30 dostał am i spał do 7:15 bo budzik nie zadzwonił i zaspałam, a jak zobaczyłam na zegarku 7:14 to narobiłam rabanu:-D bo ja mam na 8 do pracy a km mam do przejścia ale i tak samochód sobie wzięłam:cool:. Moja dieta wczoraj z deka ucierpiała i nie ćwiczyłam ale co tam:-p
monika z a ja właśnie czytałam ze sie powinno dziecko zostawic jak placze ale ja nie mam tak silnych nerwów:-D:-p:-p tez wole wziac na rece młody sie uspokoi i zadowolony nyna a nie tak na stresa... Co do żłobka to ja w marcu składamwniosek i mam nadzieje ze młody od wrzesnia pójdzie bo mnie cholera juz bierze jak ktos mi kładzie spac młodego co 15 min w dzien:wściekła/y:


Dziewczyny co do facetów mój czasem sie z młodym pobawi teraz jak nie ma pracy to w ciau dnia sie z nim bawi ale i tak młody u teściowej:sorry: a wieczorem komp... jak pracował to tez wieczorem zawsze komp jak go ochrzaniałam to oczywiscie nic to nie dawalo ale przewaznie sobota i niedziela wyciagałam go na spacer teraz sanki obowiazkowo. Moze jesli wasi nie chca sami sie bawic to zaproponujcie im rodzinne sanki? Jak sie dziecko zacznie smiac to i facet weselszy będzie:tak::-p
 
Umi- moj sie bawi ale przed TV:) jak sie wydre:ninja2: to i zabawke wezmie. Z tym nie ma problemu. Ale z czasem. Pracuje od 8 do 18, godzine zajmuje mu dojazd do domu. Bastka myje o 18 i jak wraca Dawid to juz mlody spi. Soboty tez pracuje. Wiec ja cholery dostaje.Kocham moje dziecko ale czasem mam ochote ksiazke poczytac, spokojnie kawe wypic.. juz o zakupach przyjemnosciowych nie wspomne.
No i sniegu u nas brak, chyba ze przeslesz paczka troche:rolleyes2:

No fakt dzis 12:)
A co do metod usypiania to ja tez czytalam ze nie powinno sie brac, ale moja biblia mowi inaczej. Jest wiele szkol. Ja biore na rece, dzeicko wie ze ma spac, ale szybciej sie wycisza i ja mam szybciej luz. A po co ma sie drzec w nieboglosy bo biedny i tak nie wie o co kaman:rofl2:
 
monika z Mój sie nie umie z dzieckiem bawic znaczy uwaza ze powinien sam soba sie zajac:-D no ale cóz taki wiek. Ja wiem co czujesz mnie młody jak chodził spac o 22 to wymeczył tak ze zwariowac mozna bylo powiedziałm dosc bo ani czasu dla siebie ani w nocy ładnie nie spał ile mozna a teraz idzie koło 20 sppac ja mam czas na TV jakies domowe SPA cwiczenia czy nawet na ksiazke ale zazwyczaj padam po 22:zawstydzona/y:


A czytała któraś " Bez mojej zgody"??
 
reklama
wasz się baw a mój nigdy się z nia nie bawi.raz w życiu sam był na spacerze.i ja stwierdziłam że po co mi ktoś taki??z małą jak sobie wrócę do PL będę miała mniej roboty.bo nie będę musiała i po nim sprzątać i jeszcze prac i gotować.on jak ją bierze to ona się bawi a on leży.nawet jej nie przebiera.twierdzi że ona pracuje i chce odpocząć.ja też wolałabym iść do pracy na 8h i mieć potem spokój tyle że każda pracują matka wraca z pracy to musi posprzątać ugotować i zająć się dzieckiem fakin szit!wiec już patrzyłam bilety do siorki a potem od siorki do PL.i zamawiam i mam go gdzieś.wkurza mnie tylko że przy rozwodzie taki tatuś utrudnia.nic przy dziecku nie robił a potem nie chce go oddać
 
Do góry