reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przebudzanie z płaczem w nocy

moja też śpi:-) właśnie ją ululałam ,ciężko było. ale się udało.
maria09 ale Ci dobrze! moja Franczeska to w zyciu by nie spała na balkonie w wózeczku. ja muszę z nią chodzić dopiero śpi. poprostu dba o moją figurę. no w końcu ktoś musi ;-) pytasz jak Tłusty czwartek? u mnie też nic.
 
reklama
moja też śpi:-) właśnie ją ululałam ,ciężko było. ale się udało.
maria09 ale Ci dobrze! moja Franczeska to w zyciu by nie spała na balkonie w wózeczku. ja muszę z nią chodzić dopiero śpi. poprostu dba o moją figurę. no w końcu ktoś musi ;-) pytasz jak Tłusty czwartek? u mnie też nic.
zasnęła by zasnęła.daj jej tylko spróbować.ja swoją bujnę raz dwa trzy i ona już śpi.w ciągu dnia tylko tak ma drzemkę.w zasadzie to od 2m.na balkonie bo mam dopiero tyle balkon.jest tak zmęczona że mleko ciepłe i świeże powietrze i śpi.no ja moge bo tu jest extra pogoda.wy macie -10 w Pl a ja na Islandii +10:-D
 
Zabek juz wykluty. Mlody spal zaledwie 30 minut i zasnal przed chwila. Rozdarte te dziecko dzis. U nas plus 7 ale z domu sie nie ruszam narazie.
Ja dlugo mialam ze musialam Bastka wozic aby spal. Ale wyczajilam motyw oto taki. Jak juz zasnal to po okolo 30 minut budzil sie, to ja go uprzedzalam i rach ciach pojezdzilam powozem i kimal nawet 3h.
Teraz juz lepiej z nim.
Framama jak przyzwyczisz tak bedziesz miala:) Jak Ci pasuje to spoko a jak nie to wprowadzaj terror. Poplacze poplacze i nauczy sie.
Moj na poczatku to tylko w powozie spal. Ale jak mial z 3,5miecha powiedzialam dosc. Mialam dosc spacerow po ogrodzie od 9 rano. I zaczelam szkolenie. Dzis juz bez problemu kima w lozeczku. Czasem zasnie sam, czasem musze mu pomoc, ale bez bujania i innych takich tam.
Mojego wycisza glosna muza!! I jak widze ze juz zasypia dawaj do lozeczka.
 
Ja robie dzis za TLUSTA MONIKE
gratulujemy ząbka!!hmm....dziewczynce to tatuś pierścionek ma kupić za pierwszego ząbka a dla chłopca co??może fure???manual bo na 18 to już dają automat.no i extra!mała je ptysia i smaruje czekoladą moją rękę!!!!!cała się uwaliła w tym!znowu pranie i o taka sprawa.
 
Milej Nocki tez Zycze, a ciekawi mnie czy tu jest jakis moderator?? Ten co dba o porzadek??
Kufa o Nas juz nikt nie dba.
Mialam isc na szoping bo moj dzwonil ze bedzie o 13! W rezultacie byl o 15 i spedzil 2 h przy motorze.
Dostal taki ochrzan, ze na dlugo zapamieta.
Ja juz mam dosc. Gdyby nie to ze mam miliard darmowych minut to odzywalabym sie tylko do mojego dziecka.
A paczkow nie jadlam. Bo kufa nawet chleba nie mam w domu!! Chleba, cukru, soli...nie mam nic!!!
HARA KIRI
SEE U T
 
moja Franczeska dziś ładnie spała tylko jedzonko o 22 (mleko+kleik) potem o 3.30 no i od 5.30 na nogach. o 6 30 zasnęła i wstała o 7.15 zjadła 150 ml a teraz siedzi w bujaczku i gada. a ja sprzątam bo nas znajomi dziś wieczorem odwiedzą (a lodówka pusta).
:angry:tak jest w. na męża , że szok! aż gadać się nie chce. zbiera się mu na dobre,
 
reklama
Do góry