reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przebudzanie z płaczem w nocy

postanowiłam od dziś tzn w Tłusty Czwartek się porządnie odchudzac. a co! każdy dzień dobry. tłusty czy nie tłusty odchudzać się będę. bo mam już dosyć kupowania to co pasuje a nie do co mi się podoba :( ogólnie to jakiś dół mnie dopadł. gruba jestem ze patrzeć na siebie nie mogę :( :cool: i w nic sie nie mieszczę :wściekła/y:
 
reklama
Alez wkurzona jestem:wściekła/y: prosiłam tesciowa tyle razy zeby kładła młodego spac raz w ciagu dnia tak okolo 13 bo potem spi ze 2-3 godzin a tak to ona go kładzie 2 razy a ze on nie jest przyzwyczajony to spi 2 razy po 20 min i wwieczorem pada mi na twarz no i wczoraj godz 18 młody ledwie na nogach przetrzymałam go do 19 i wykapałam a o 19:20 sam sie połozył nawet sie bawic nie chciał tylko trzymał butelke zeby mu mleka dac bo pusta była:confused2:, efekt taki ze obudził sie o 23:30 nie spał do 24:30 potem pobudka o 3 o 4:30 i po 5....... był tak zmeeczony ze po prostu zle mu sie spało. Pytam mojego czy jego mama robi tak jak jej mowilam a on sie zaczał smiac i mówi ze juz ja opieprzył bo sam go przetrzymywał do 11 potem musiał wyjść a pół godziny później wrocil i mały spi i tak jak przewidywałam spał 2 razy po 20 min jestem tak zła ze ja dziś rozniosę chyba

Framama to jest nas dwie tyle ze ja juz miesiac z waga walcze puki co nie rusza choroba wredna... ale dzis w ramach moich 1200 kcal mam zamiar zjeść pączka:-p
maria kobieto to ty madra jestes ja tam matme zawsze wolałam i historie jezyki mi nie wchodzą choc z angielskiego zawsze lepsze oceny miałam niz z polskiego:-p
 
Ostatnia edycja:
Witam porannie:)
Spalismy dobrze az do 6, potem wypil mleko i spal do okolo 8.
Goraczki juz nie ma ale kaszle jak oszalaly. A mnie lep kuje...
 
monika z wiem ze to małe pocieszenie ale mnie też. okropnie mnie głowa boli.

umi2 super by było gdyby się od samych chęci chudło co?
 
siema laski!
mi a raczej nam się bardzo dobrze spało!bo od 22 do 10:szok:i ani razu do małej nie wstawałam może ta magia zadziałała:eek:teraz je a raczej się bawi kanapką.
Fremana--nie w leżaczku a na kolanie.Posadz ją tylko trzymaj mocno i zakładaj czape kurteczkę czy tam kombinezon.Może na pierwszy raz niech Ci ktoś pomoże jak nie czujesz się pewnie.
Co do odchudzania------jestem z Tobą bo od kilku dni jestem na diecie.Z tym że mąż mi dziś wyskoczył żeby pączki robić:eek:No ale zrobi dietetyczne:-p;-):-D
Umi2--ja wcale nie jestem taka mądra;-)Matmy nie nawidzę.Porażka jak dla mnie.wiecznie zagrożona:-DNo ale jakoś przeszłam liceum.
 
siema laski!
mi a raczej nam się bardzo dobrze spało!bo od 22 do 10:szok:i ani razu do małej nie wstawałam może ta magia zadziałała:eek:teraz je a raczej się bawi kanapką.
Fremana--nie w leżaczku a na kolanie.Posadz ją tylko trzymaj mocno i zakładaj czape kurteczkę czy tam kombinezon.Może na pierwszy raz niech Ci ktoś pomoże jak nie czujesz się pewnie.
Co do odchudzania------jestem z Tobą bo od kilku dni jestem na diecie.Z tym że mąż mi dziś wyskoczył żeby pączki robić:eek:No ale zrobi dietetyczne:-p;-):-D
Umi2--ja wcale nie jestem taka mądra;-)Matmy nie nawidzę.Porażka jak dla mnie.wiecznie zagrożona:-DNo ale jakoś przeszłam liceum.

Dzień dobry !
Wow od 22 do 10???wow, normalnie Ci zazdroszcze:-) oby tak już zostało z tym snem:-)
Też się przymierzam do odchudzania ale chyba jak karmie piersią to nie bardzo...zastanawiam się nad dietą proteinową , koleżanki stosują i podobno działa. No ale ja ostatnio mam taki apetyt ze szok, chyba nigdy tak nie jadłam , no może przed @ bywało podobnie:sorry: ale teraz to mój mąż się nawet ze mnie śmieje, że zawsze musiał prosić abym w koncu zjadła coś a teraz siadam i w try miga wszystko znika, hehehe
Też matmy nienawidzę, ja to humanistka jestem:-) czytanie, pisanie, drążenie dziury w całym....
Ech, chyba ciśnienie siada bo jakaś zakręcona jestem:rofl2:
Umi2- jak przetrzymujesz synka zeby nie spał?Ja dziś Oleńkę na siłe do zabawy, do gugania zachęcam zeby mi przeczekała a ona popatzryła się na mnie i na macie zasnęła:szok:oczywiście dokładnie 20min spała i nie pomogło machanie grzechotką nad głową i przekładanie do łożeczka, nic jak zaczarowana.
 
Ja za to matematyczka:) ojciec nauczyciel matmy i fizyki . Mature z matmy zdawalam.
Ale i tak humanistyczne studia wybralam. Chociaz szukalam w nich logiki. U mnie wszystko musi byc logiczne. Zreszta caly swiat to matematyka. (wiem , boli mnie glowa)
Bastek plakal z 2 h, nic go nie chcialo uspokoic. Masakra. Ale dalam troche wczesniej papu i zasna przy butelce(chociaz nigdy na to nie pozwala,).
No i zabek juz prawie na zewnatrz! Juz babel sie zrobil .
Ja odchudzac sie nie odchudzam. Stwierdzilam juz dawno ze natury sie nie oszuka. Jam mam byc gruba to bede i czas to zaakceptowac:)
A ze kurdupel ze mnie...to moje ??kg(tu sie wstydze) wygladaja tragicznie
 
aniamacek jak przetrzymuje ? hm akurat oglądałam pierwsza miłość:-D:-p wiec recytowalam mu na pamiec wierszyki on sobie oglądał książeczki , gilgotałam go a jak była przerwa to właczyłam kaczuchy i tanczylismy to sie rozbudził potem chwile sie sam bawił... a w ciagu dnia to po prostu daje mu zajecie zabawki jak juz jest mega marudny to uczymy sie chodzić, tanczymy, podrzucam go, termosze albo daje chrupka kukurydzianego to sie chwile zajmie sobą no a potem zawsze obiadek dostaje który go rozbudzi i jeszcze 20 min ma siły zeby popiszczec i kimono:-)
maria09 Wowo to dopiero dobra nocka:-D:-p ja tam scisłe bardziej lubiłam:-p
Framama Baa a jakby sie tak wiecej chudło od czytania o dietach i cwiczeniach ale by była ze mnie laska:cool::-D
monika z Dobrze ze goraczka przeszla ja to nie lubie jak mlody choruje :sorry: bo zaraz i ja leże, ja tez zdawałam z matmy ale byłam tylko na polowie matury:-p
 
u nas to masakra jest ok.19.marudzi trze oczy i zasypia na łapachwiec do tej 20 musze ja przetrzymac.ale po 20 po kąpieli się rozbudza!działa ostro w domu.zwiedza kuchnie, ganiamy się.i tak czasami do 23:szok:
 
reklama
moja cziczka śpi jak zwykle na balkonie.ja pije druga kawenjce.się wybiły nam 2 dwójeczki dolne.mamy 6zębów.i jeszcze tyyyyyyyyyllllllllle przed nami.jak tam u was Tłusty Czwartek??Bo u mnie nie ma
 
Do góry