reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przebudzanie z płaczem w nocy

monika Ktos mówi o lodach z PKP:-D swiderki sa mniam jak byłam w ciazy tez namiętnie jadłam na moje nieszczęście wynajmowaliśmy wtedy niedaleko PKP mieszkanie i miałam 2 min drogi po lody:-D:-p a to france zlikwidowali:wściekła/y: ale jak kiedyś będziesz w Rzeszowie to polecam lody z myszki z polewą czekoladową:tak::-p
maria09 Co studiowałaś?
aniamacek nie prawda w mojego to diabeł wstapil po chrzcie chyba ze przeterminowana wode święconą mieli:-D:-p
a wiec ja studiowałam philologie angielska i o taka sprawa.a teraz mi każą się uczyć islandzkiego.co prawda dokumenty wypełnie ze słownikiem jak ktoś powoli mówi to zrozumiem kontekst ale w piśmie to masakra.mam dopiero 1stopien tego jeżyka.a jest 5!no ale ........najlepsze lody to są w Olecku i ooo
 
reklama
dziewczyny a ja z chusteczek to bardzo jonhnson's baby a średnio przepadam za huggies nie przepadam ale uzywam bo mój M w przypływie troski kupił tyle , że Frania jescze 3 mce będzie ich uzywac.
co to pampersów to używam pampersów ,kiedyś huggies newborn ale zdecydowanie wolę pampersy teraz mamy sleep and play i acitive baby.

Ale popołudniu Franka mi dała popalić. chyba ze 100 razy do 10 liczyłam. teraz spi, maż tez a telenowele oglądam
 
dziewczyny a ja z chusteczek to bardzo jonhnson's baby a średnio przepadam za huggies nie przepadam ale uzywam bo mój M w przypływie troski kupił tyle , że Frania jescze 3 mce będzie ich uzywac.
co to pampersów to używam pampersów ,kiedyś huggies newborn ale zdecydowanie wolę pampersy teraz mamy sleep and play i acitive baby.

Ale popołudniu Franka mi dała popalić. chyba ze 100 razy do 10 liczyłam. teraz spi, maż tez a telenowele oglądam

Moj juz tez kima, ale grzeczny byl. Goraczka rosla i spadala, widac ze dziecko silne bo sie nie chcialo poddac i non stop usmiech na twarzy.

Oj ta Franczeska...wlasnie sie zastanawialam co robi:-)
Daj jej buziaka od Ciotki
 
biedaczek. zachorował Twój Mały? Ja to chyba bym umarła ze strachu jakby moja była chora. na zdjeciu też usmiechnięty to taki smieszek mały :-)

my dziś byłysmy na spacerze. darła sie okropnie gdy sie ubierałysmy. a gdy doszło do czapki to już była masakra. upocona wyszłam no ale wyszłam. bo siedzę w tym domu jak w jakimś więzieniu. nawet głowy nie chce mi się myć i chodzę taka zaniedbana (ze ten mój mąż mnie chce). Po spacerze też się darła a ja tylko liczę bo inaczej to bym oszalała. Terrorystka jedna! Ale wiem to moja wina bo jest ze mną ciągle. nawet siku ze mną robi. buziak już dany. lekko posapuję.mam nadzieję ze choć do 3 pośpi. a nie do 1 a potem zabawa, bo ja tak długo nie wyrobię.
 
aaaa zapomniałam ucałuj Bastianka i mam nadzieję, że gorączka ustanie,

Ucaluje i dziekuje.

Moj jak go ubieram to tez krzyczy...nie dziwie sie Franczesce bo przyszla na swiat jak zimno bylo i lata nie zna...slonka...kwiatkow...ale jeszcze troche i bedzie cieplo:)

Ide sie relaksowac przy ciastkach- dieta cud:tak:

Do jutra, spijcie dobrze
 
Ucaluje i dziekuje.

Moj jak go ubieram to tez krzyczy...nie dziwie sie Franczesce bo przyszla na swiat jak zimno bylo i lata nie zna...slonka...kwiatkow...ale jeszcze troche i bedzie cieplo:)

Ide sie relaksowac przy ciastkach- dieta cud:tak:

Do jutra, spijcie dobrze
ciastka??pewnie jak ważysz 50kg to i możesz jeść ciacha!
 
biedaczek. zachorował Twój Mały? Ja to chyba bym umarła ze strachu jakby moja była chora. na zdjeciu też usmiechnięty to taki smieszek mały :-)

my dziś byłysmy na spacerze. darła sie okropnie gdy sie ubierałysmy. a gdy doszło do czapki to już była masakra. upocona wyszłam no ale wyszłam. bo siedzę w tym domu jak w jakimś więzieniu. nawet głowy nie chce mi się myć i chodzę taka zaniedbana (ze ten mój mąż mnie chce). Po spacerze też się darła a ja tylko liczę bo inaczej to bym oszalała. Terrorystka jedna! Ale wiem to moja wina bo jest ze mną ciągle. nawet siku ze mną robi. buziak już dany. lekko posapuję.mam nadzieję ze choć do 3 pośpi. a nie do 1 a potem zabawa, bo ja tak długo nie wyrobię.
wiesz a co jej ubierasz??i jak???pewnie na leżąco co??może ją posadz.ja tak zrobiłam i było spoko.ma już 3m. tak??to możesz tak ją już ubierać.ja też wychodziłam upocona.masakra.al;e jak właśnie tak zaczełam to już był luz bo sobie patrzyła.doszłam do takie wprawy że i kombinezon umiem jej założyć na siedząco hahaha pozdrówki laski i do jutra
:-D:-DWyspanej nocki
 
witajcie!
moja Frania ładnie w nocy spała tylko na jedzonko się budziła. za to ja nie mogłam się obudzić a zmęczona jestem jakbym całą noc pracowała;-) no ale kawę wypiję i moze będzie ok. ostatnio kupiłam slimcoffee podobno działa na ciała ;-) więc za miesiąc nie będzie mnie pół ;-)
maria 09 na siedziąco tzn jak? np w bujaczku leżaczku?
 
reklama
Do góry