reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przebudzanie z płaczem w nocy

reklama
:szok::laugh2:Teraz Wy sie rozpisaly a ja dzieckiem chorym zajmuje:)
Ale zasnal Szkrab. Boze, jak to dziecko SAMO potrafi zasypiac jak jest chore!!! No caly czas moglby tak.A Co?? Wymagan nie mam wielkich, ma byc grzeczny spac cala noc, same 6 i tytuf prof przed nazwiskiem:angry::laugh2:

Tak nasza Ksiezna LIVKA jest dla Bastiana i Rudziaka.!!! Rezerwowane bylo juz dawno, a slub w trakcie zalatwiania, tyle ze BBoy jeszcze dziecko szatana bo zaden czarny go woda nie przechszcil( nie wiem czy dobrze napisalam bo mam dysortografie)

Umi malec rewelacja biega:tak:Az w szokach jestem ze juz tak potrafi,,,ide budzic BBoya niech cwiczy a co...
 
monika z dziecko szatana:-D:-p dobre moj jak go ksiadz ochrzcił to z wrazenia w pieluche narobil smrod taki ze szok a co najlepsze tyle tego było ze z pampersa wyszło:confused2:
 
widze że koleżanka z Białegostoku:))bliskie rejony:tak:
:-) fajne rejony, fajne:-) a daleko od Białego?

a mi tak wszyscy mówili( starsi znaczy się) ,że po chrzcie to dziecko takie grzeczne i wogole wszystko co złe odchodzi:eek::eek: a moje takie same ciągle i mafia nic nie pomogła:sorry:

No a ja dzis wychodne mam!!tak się cieszę ze szok choć na chwile z domu wybęde. No ale i tak głupia baba ze mnie bo cieszę się, że wiatr oczy mi owieje a z drugiej strony już przeżywam,że Ola bez mamy z 2 godzinki będzie. I weź tu bądź mądry i wiersze pisz. A Oli mata edukacyjna patzre ze się podoba, przebiera tymi nóżkami i rączkami jak szalona. Idę ją pogiglać;-)
 
:-) fajne rejony, fajne:-) a daleko od Białego?

a mi tak wszyscy mówili( starsi znaczy się) ,że po chrzcie to dziecko takie grzeczne i wogole wszystko co złe odchodzi:eek::eek: a moje takie same ciągle i mafia nic nie pomogła:sorry:

No a ja dzis wychodne mam!!tak się cieszę ze szok choć na chwile z domu wybęde. No ale i tak głupia baba ze mnie bo cieszę się, że wiatr oczy mi owieje a z drugiej strony już przeżywam,że Ola bez mamy z 2 godzinki będzie. I weź tu bądź mądry i wiersze pisz. A Oli mata edukacyjna patzre ze się podoba, przebiera tymi nóżkami i rączkami jak szalona. Idę ją pogiglać;-)
Gołdap.W Ełku się uczyłam.W Białym odbierałam dyplom:))))
 
Koniec Swiata u WAS :)
Teraz Maria pojechala na 2-gi Koniec Swiata

Sa jeszcze 3 konce
3 to Debica skad pochodzi Rudzielec Nasz Kacper i jego mama Umi- ostatnio zlikwidowali mi pociag z Gorzowa do Debicy...ale dobre lody byly tam na dworcu...Bastian jadl tez jak byl w brzuchu.
 
monika Ktos mówi o lodach z PKP:-D swiderki sa mniam jak byłam w ciazy tez namiętnie jadłam na moje nieszczęście wynajmowaliśmy wtedy niedaleko PKP mieszkanie i miałam 2 min drogi po lody:-D:-p a to france zlikwidowali:wściekła/y: ale jak kiedyś będziesz w Rzeszowie to polecam lody z myszki z polewą czekoladową:tak::-p
maria09 Co studiowałaś?
aniamacek nie prawda w mojego to diabeł wstapil po chrzcie chyba ze przeterminowana wode święconą mieli:-D:-p
 
reklama
monika ooo to niezłe odległości pokonujesz sama czy z dzieckie? szkoda ze nie wiedziałam to bym cie przygarnęła:-p bo pewnie na pociąg z przesiadki musiałaś trochę czekac
 
Do góry