reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przebudzanie z płaczem w nocy

aniamacek Ja tez mam swoja chodze do niej do domu siadam mówie mniej wiecej co bym chciala ona mi zawsze czys ty zgłupiała bedziesz wygladac tak czy tak... mala symulacja i wychodzi ze ma racje robi tak jak ona uwaza kolor tez jej daje nałozyc taki jak jej sie podoba ijestem zadowolona tzn teraz nie bo sama sobie włosy spaprałam ale jak ona mi robi to zawsze jestem droga jest ale kij z tym:-D
maria09 Ja raz poszłam do takiej co 15 zl za sciecie bierze obcieła mnie a jak przyszłam do domu to sie okazalo ze z boku mam dziurę i musiałam wsówkami włosy przypinac zeby tego widac nie było:-D:-p, długo błądziłam zanim na dobrą trafiłam:-p

a pochwale sie moim Kapiszonem:-p
User Media - TinyPic - bezpłatny hosting obrazw, udostępnianie zdjęć i hosting filmw wideo
 
reklama
ojjjjjjjjj kobiety!sposobem trzeba te nasze glizdy! a balkon macie??moja w łóżeczku w domu w dzień śpi aż 30min.potem wstaje cała w skowronkach i z godzine sie bawi a potem marudzi bo nie wyspana.ale ja ją na balkon wystawiam i tam sobie nawet 3h śpi.a i zdrowsza bedzie bo powietrze świerze wystawiajcie na balkon kawe w spokoju można wypić:-D
UMI2 jak ja ją czarną zobaczyłam to się bałam że mąż powie że nie jego!;-)ja jestem ruda mąż blondyn:eek:a tu taki mix.no ale położna co mi odbierała poród mówi że czysty tatuś.zdenerwowało mnie to bo każdy tak mówi!po mnie to ma ale tylko cipke:-D)

chyab za dużo piszę bo mi kompa wywaliło :)

też tak o tym balkonie pomyślałam jak
Twoje posty czytałam tylko u nas ciągle -10 i więcej jest to ni jak ją wystawić za okno ale od jutra podobno odwilż to sobie postoi na powietrzy i może faktycznie zadziała :-) a kawkę , herbatkę i całą resztę to powoli uczę się pić w locie, na stojąco i na przwijaku hehehe

to dobrze, że choć cokolwiek ma po mamusi:-D

a nie miałyście tak, że jak się Wasze maleństwa urodziły to każdy widział podobieństwo gdzie indziej? Moi rodzice,że wykapana ja a teściowie że mój mąż! Moi ze nosek i uszka po mnie (mam zadarty jak ola) a teściowa ze taki sam jak u męża! Doprowadzało mnie to do szału bo ja oprócz palćów z mężem podobieństwa nie widzaiałam i chciałam aby była podobna jak najbardziej do mnie!!!i już!!! teraz to juz rybka bo faktycznie bardziej zaczyna być tatusia...
 
aniamacek hm ja miałam to samo ale w sumie młody po mnie ma tylko bladosc skóry i wiekszosc twierdzi ze róde wlosy a ja zareczam ze mam ciemny blond ródy tylko i wyłacznie pod swiatło:laugh2::-p i uwazam ze młody podobny do swojego tatusia:-p
 
chyab za dużo piszę bo mi kompa wywaliło :)

też tak o tym balkonie pomyślałam jak
Twoje posty czytałam tylko u nas ciągle -10 i więcej jest to ni jak ją wystawić za okno ale od jutra podobno odwilż to sobie postoi na powietrzy i może faktycznie zadziała :-) a kawkę , herbatkę i całą resztę to powoli uczę się pić w locie, na stojąco i na przwijaku hehehe

to dobrze, że choć cokolwiek ma po mamusi:-D

a nie miałyście tak, że jak się Wasze maleństwa urodziły to każdy widział podobieństwo gdzie indziej? Moi rodzice,że wykapana ja a teściowie że mój mąż! Moi ze nosek i uszka po mnie (mam zadarty jak ola) a teściowa ze taki sam jak u męża! Doprowadzało mnie to do szału bo ja oprócz palćów z mężem podobieństwa nie widzaiałam i chciałam aby była podobna jak najbardziej do mnie!!!i już!!! teraz to juz rybka bo faktycznie bardziej zaczyna być tatusia...
aaaaa no faktycznie że u was takie temperatury.zapomniałamto ni ebardzo na 3h wystawiać.
UMI2 Ty sobie jaja robisz!!on na pewno jest starszy od mojej!on chodzi jak roczny dzieciak!ale fajnie Ci!szybko Ci pójdzie.moja tego nienawidzi.ja ją biorę a ona siada.woli sobie na 4.ale tak szybko jak strzała.no ale przyjdzie czas i na nią.
no tam widziałam ze niebieski przycisk zaintrygował go.i nas czerowny:-D
 
maria z suwaczka wynika ze jest młodszy a tak lata bo po prostu lubi on na czworakach nie umie porusza sie sam pelzajac tez strasznie szybko:-p ale woli chodzic jak ma okazje to nam rece podaje zeby go tylko wziac bo chce chodzic a sam sie boi:zawstydzona/y: ale moze sie odważy za niedługo
aniamacek maria09 hm a mojego młodego nikt o zdanie nie pyta maria a ty nie sadzisz ze 2 to za duzo powinnas cos innym zostawic:-p:-D np animacek

edit
bo mi sie zapomniało:-p animacek oczy to jedyne co ma po mnie:-p
 
sorry!ale Kacper i Bastian sa już zarezerwowani na mej Olivki;-):-D

Ej noooo, dwóch aż??? Podzieliłabyś się troszku :-):-)
A mi mama opowiadała,że ja dlugo nie chiałam chodzić tylko ciągle na czworaka i już. Musieli mnie wręcz na siłę bo ni jak nie chciałam ale jak już poszłam.....( a miałam ponad roczek)
 
maria z suwaczka wynika ze jest młodszy a tak lata bo po prostu lubi on na czworakach nie umie porusza sie sam pelzajac tez strasznie szybko:-p ale woli chodzic jak ma okazje to nam rece podaje zeby go tylko wziac bo chce chodzic a sam sie boi:zawstydzona/y: ale moze sie odważy za niedługo
aniamacek maria09 hm a mojego młodego nikt o zdanie nie pyta maria a ty nie sadzisz ze 2 to za duzo powinnas cos innym zostawic:-p:-D np animacek

edit
bo mi sie zapomniało:-p animacek oczy to jedyne co ma po mnie:-p
nie!ja rezerwuje każdego w okolicy będzie miała z czego wybierać.tu już ma 4 narzeczonych:-Dwiesz kochana suwaczka można trochę naciągnąć;-):-Dzmienić co nieco hahahaha.moja sama staje przy meblach potem sama sobie siada na podłoge, puszcza się na kilka sekund łapie równowagę, umie z jednego mebelka na drugi przejść.jak są równolegle to zmieni sobie mebelek aaaaa i z materaca sama schodzi i wchodzi.ale żeby tak chodzić to nie ach!!!
 
reklama
maria a wiesz Kacper to ma 3 narzeczone ze szpitala nawet sie smiałam ze bede od ich mam telefony brac to w przyszłosci zadzwoni:-D:-p e spokojnie mój to poanował w jeden dzien na twoja tez przyjdzie czas
 
Do góry