reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przebudzanie z płaczem w nocy

reklama
DSC_0089.jpeg
moja śmiechotka
 
taka się moja urodziła z czuprną , lekarz powiedział, ale kudłata :-) jak ją z brzucha wyciągał .
a imię na po mojej ukochanej babci , choć oczywiście teściowa musiała wtrącić swoje zdanie , ze " jej to się nie podoba, i wolałaby ,żebyśmy Sandra dali to takie nowoczesne" na to ja jej odo , ze miała 2 synów i dała im imiona takie jak chciała, więc niech nam pozwoli wybrać. była strasznie naburmuszona, ale ja to miałam i mam gdzieś.;-)
 
Editor: spadam po moj kodzak sie obudzil...kariere zrobi ale chyba jako tester kabli, bo uwielbia je szamac
3majcie sie laski
 
taka się moja urodziła z czuprną , lekarz powiedział, ale kudłata :-) jak ją z brzucha wyciągał .
a imię na po mojej ukochanej babci , choć oczywiście teściowa musiała wtrącić swoje zdanie , ze " jej to się nie podoba, i wolałaby ,żebyśmy Sandra dali to takie nowoczesne" na to ja jej odo , ze miała 2 synów i dała im imiona takie jak chciała, więc niech nam pozwoli wybrać. była strasznie naburmuszona, ale ja to miałam i mam gdzieś.;-)

Dobrz ze Franczeska:tak:Sandra fuj...:angry:
 
maria 09 cudna ta Twoja smiechotka :-)

monika z zgadzam się z tobą, że fuj. zresztą ja znam taką jedną Sandrę, niedobry z niej człowiek, strasznie mąci. dobrze , że mój M to nie taki maminsynek bo dopiero bym miała jazdę ;-) złego słowa na matkę nie powie (a mozna by było) , ale na szczęście jej nie popiera
 
reklama
Tak się zastanawiam czy i ja będę taką teściową? Wydaje mi się, że to mało prawdopodobne hehehe :0
Umi2 - plan dnia
pobudka 6:20 - jedzonko o 6,30-7,00; sen około 40 min
jedzonko 8,30-9,00 bez snu
jedzonko 10,30-11,00 sen 20 min
jedzonko 12,30-13,00 sen 10 min, czasami 40-50min
jedzonko 14,30-15,00 sen 10 min
jedzonko 16,30 -17,00 bez snu
jedzonko 18-18,30 sen 10-20 min
kąpiel 19-19,30 , po kapieli cyca i sen od 20,00 do około 1 w nocy z reguły do 00,30, potem jedzenia o 3,30 i nastpne o 6,30 itd
nie sjestem w stanie jej przytrzymac ze spaniem zeby potem dłużej pospała bo mi zasypia wtedy smoistnie, moze coś zle robię. No i pośpi te 10-12 min i już sie budzi i wyspana i ni jak ja uspać jeszcze raz a w nocy to się budzi na jedzenie ale ma oczy zamkniete i przes sen ja karmie.
Karmię ja piersią i średnio wychodzi mi od 8 do 10 karmień bo czasami sa takie dni ze chce co godzinkę lub półtorej ale staram sie stałych godzin trzymać z tym jedzeniem i z kąpaniem też.
O Boże Umi, ale jestem niecierpliwa co mi napiszesz...
Maria09- ale Twoja niunia fajnie się śmieje :) cudeńko!
 
Do góry