reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przebudzanie z płaczem w nocy

Swojej coreczce to by popilnowala za darmo, ale Nam?? Mojego obecnego to oddala na wies do dziadkow jak byl malutki jak Daria sie urodzila.
Wiec Dawid swoje cale zycie spedzil u dziakow(zajefajni ludzie).
Bastek ma 6 miesiecy i do dzis nic mu nie kupila( kuwa taki gest, ja nie oczekuje nic wielkiego) a swojego innego wnuczka to obsypuje prezentami. A w D........ to mam.
No ale mame mam dobra. Pracuje wiec nie moze przyjechac...
Jak tesc byl u nas, 2 miesiace bo mu Dawid prace zalatwil to na gore do Bastka wszedl 3 no moze 4 razy(2 miecy!!!!!!!!!!!!)
Szkoda mi mojego Bastka, bo ja dziadkow mialam WSPANIALYCH.
Asz sie namazalam i uzalam ale wiecie@ mam...:rofl2:
nie nie u nas dla malej to babcia zrobi wszystko.wiecie czemu????????/bo to pierwsza wnuczusia hahahaha a jak jej córeczka urodzi to moja pojdzie w odstawke hahah
 
reklama
ale ściąć tak na łyso , tak do zera ;-) to nie dość , że gruba to i łysa :-)
ale bardzo mi się podoba myśl o ogrodniczym , może wieczorem podjadę i zapytam o cebulki :-) bo mi się naprawdę przyda....
kupiłam jakiś specyfik do łykania , no i łykam od wczoraj ciekawe czy pomoże.. no ale chyba jak już mają wypaść to wypadną,?:szok:
monika z moja Frania skończyła 3 miesiące.
umi2 wiesz ja wiem chciała ciocia pomóc i miała dobre chęci , no ale wiesz co jest dobrymi chęciami wybrukowane ?;-)
 
ale ściąć tak na łyso , tak do zera ;-) to nie dość , że gruba to i łysa :-)
ale bardzo mi się podoba myśl o ogrodniczym , może wieczorem podjadę i zapytam o cebulki :-) bo mi się naprawdę przyda....
kupiłam jakiś specyfik do łykania , no i łykam od wczoraj ciekawe czy pomoże.. no ale chyba jak już mają wypaść to wypadną,?:szok:
monika z moja Frania skończyła 3 miesiące.
umi2 wiesz ja wiem chciała ciocia pomóc i miała dobre chęci , no ale wiesz co jest dobrymi chęciami wybrukowane ?;-)

Famama to slodycz Twoja malutka:) jakos fotke daj Franczeski:laugh2:
Mam dla Was zagadke
Gdzie jest Bastian?? - fotoblog badacz w Photoblog.pl

EDIT: cos sie psuje z Tym linkiem...dupa
EDIT: juz okokokokokokoko
 
Ostatnia edycja:
monika z to moja Frania
 

Załączniki

  • SL370813.jpg
    SL370813.jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 25
reklama
moja sie urodzila to tez miała LaBusz:-)i czarna na maxa.a teraz blondyneczka!szkoda bo chciałam żeby rudzik była

UMI ma boskiego Rudzielca, taki anglik maly:) Moj to taki malo wyrazisty przy Waszych...chyba kupie dzis jakas farbe i te cebuli...ba kupie cebulki trawy i bedzie zielona glaca
 
Do góry