reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przebudzanie z płaczem w nocy

Zmieniliśmy młodemu pampersy:-D na takie które w nocy duzo chlonął o najlepsze budzi sie tylko raz koło 3 bo ma katar od piatku i zle mu oddychac a tak to spi jak zabity nic mu nie przeszkadza:-p 3 noce miałam tak genialne ze gory moge przenosic ale widze nie tylko ja

madzia z ja miałam kaszke na noc ale mnie to akurat nic nie daje:-D:-p. A jakie mleczko dajesz?
maria o kurcze nic nie spadło a jednak mala spala ladnie hihi czary:-D:-p
wiesz ja zauważyłam że ona jedną noc śpi spoko roko a potem mi daje czadu na drugiej!dziś był exrta spoko kul jak to mówi moja siostrzenica ale już się boje przyszłej nocki bo mąż ma dziś do pracy aż do 7 rano!aaaaaaaa i wczoraj mi w dzień spała aż 30min.bo położyłam ją w łóżeczku a nie na balkonie gdzie zazwyczaj spi 3godziny.wiec była mega zmęczona ale przy zasypianiu dała bobu bo płakała.no ale buju buju w łóżeczku i kimała.
a jakich pampersów używałaś wcześniej???ja mam takie jakies na noc z pampersa i maja chłonnosci do 12godzin.non stop ich używam nawet w dzień.ale ona w nocy mało sika bo rano pampers suchy jest prawie.
 
reklama
maria ja zawsze uzywałam Dada tzn od jakiegoś czasu carrefourowskich bo ciotka mi przywiozła jakieś 3 paczki strasznie beznadziejne nie polecam, maly mial cały czas po nich wysypkę, odparzała mu sie pupa, i strasznie przemakały... no ale stwierdziłam ze szkoda wywalać często je wymieniałam a w sobotę w końcu pojechaliśmy po te Dada i huggies na noc albo happy bo nie pamietam co prawda nie rozpakowałam tych na noc bo zostaly w samochodzie tylko w nocy miał te dada ale kurcze pidżamka rano sucha a przyzwyczaiłam sie juz ze rano był dosłownie potop.... Moj właśnie duzo sika bo dostaje tabletki furagin i doxanorm na noc eh
 
maria ja zawsze uzywałam Dada tzn od jakiegoś czasu carrefourowskich bo ciotka mi przywiozła jakieś 3 paczki strasznie beznadziejne nie polecam, maly mial cały czas po nich wysypkę, odparzała mu sie pupa, i strasznie przemakały... no ale stwierdziłam ze szkoda wywalać często je wymieniałam a w sobotę w końcu pojechaliśmy po te Dada i huggies na noc albo happy bo nie pamietam co prawda nie rozpakowałam tych na noc bo zostaly w samochodzie tylko w nocy miał te dada ale kurcze pidżamka rano sucha a przyzwyczaiłam sie juz ze rano był dosłownie potop.... Moj właśnie duzo sika bo dostaje tabletki furagin i doxanorm na noc eh
a czemu??co to za tablety???dla mnie najlepsiejsze są te z pampersa na noc.jeszcze raz kupiłam jakies z helen harpen majtkowate takie.też fajne.
a ciotce powiedz zeby sobie kupowała podpaski z biedronki ;-):-Da małemu jak już coś to porządne pampersiki
 
maria ja nie mam nic do nie markowych rzeczy ale mówiłam jej ze jak cos to zeby wlasnie te biedronkowe pampersy kupiła bo sa naprawde na poziomie a nie carrefourowskie COŚ ale ona wie lepiej... bo ona tyle dzieci wychowała ( ani jednego) ze ma doświadczenie... a te tabletki to na nerki bo młody ma reflux no i doxanorm rozkurczowy a furagin na filtracje czyli oczyszczaja sie nerki i duzo siusia ale pije tez bardzo duzo. ja pampersów nie lubie bo mi smierdza nie wiem czemu wolałam zawsze te Dada i Huggies;-)
 
maria ja nie mam nic do nie markowych rzeczy ale mówiłam jej ze jak cos to zeby wlasnie te biedronkowe pampersy kupiła bo sa naprawde na poziomie a nie carrefourowskie COŚ ale ona wie lepiej... bo ona tyle dzieci wychowała ( ani jednego) ze ma doświadczenie... a te tabletki to na nerki bo młody ma reflux no i doxanorm rozkurczowy a furagin na filtracje czyli oczyszczaja sie nerki i duzo siusia ale pije tez bardzo duzo. ja pampersów nie lubie bo mi smierdza nie wiem czemu wolałam zawsze te Dada i Huggies;-)
ja z dada jak byłam w Pl to miałam chusteczki do pupci.i to jedna paczuszke zeby sprawdzic jak to bedzie.jakies lawendowe chyba byly.jak mala sie urodzila to dostalam od znajomych 3paczki Libero!tych duzych.modliłam sie zeby je zużyć bo sa tragiczne no ale szkoda bylo wyrzucić:-Dja lubie z pampersa bo maja taki extrz zelik .a długo musi brac te leki??
 
maria aż mu nie przejdzie:-D:-p ewentualnie zakonczy sie to operacja jak sie nie poprawi no ale moze te leki pomoga. Co do tych husteczek:-D masakra... mialam te lawendowe (nienawidzę tego zapachu), ale tez dostałam:-p dałam tesciowej bo jak ja pracuje to sie młodym ona zajmuje:-p ja lubie strasznie husteczki z huggiesa w takim czerwonym opakowaniu są grube a nie takie cieniutkie coś i z nivei chyba były super jak dla mnie miałam tez z dzidziusia... porazka:-p i takie jakies nie wiem z happy czy cos tez o tyłek rozbić pampersa miałam jedne ale na te cienkie trafiłam a cieniutkich nie lubie, ale zapach miały fajny nie to co te z biedroni fe:-D
 
maria aż mu nie przejdzie:-D:-p ewentualnie zakonczy sie to operacja jak sie nie poprawi no ale moze te leki pomoga. Co do tych husteczek:-D masakra... mialam te lawendowe (nienawidzę tego zapachu), ale tez dostałam:-p dałam tesciowej bo jak ja pracuje to sie młodym ona zajmuje:-p ja lubie strasznie husteczki z huggiesa w takim czerwonym opakowaniu są grube a nie takie cieniutkie coś i z nivei chyba były super jak dla mnie miałam tez z dzidziusia... porazka:-p i takie jakies nie wiem z happy czy cos tez o tyłek rozbić pampersa miałam jedne ale na te cienkie trafiłam a cieniutkich nie lubie, ale zapach miały fajny nie to co te z biedroni fe:-D
haha ja z huggisa mialam i nie cierpie tego właśnie dlatego ze sa takie grupe.lubie pampers sensitive.miałam jeszcze z papmersa takie pomarańczowe---tradżidy sa:-)a teraz od 2dni jak się mała zkupczy to idzie pod prycha.raz tak się os.....ła że tylko to jej pomogło:-Dwiec stwierdziłam że mogę i tak robić bo to zapewno zdrowsze a i pucpia pafnie fajniacko.to moze Twój malutek przez te pampersy tak spał nie dobrze??mojej to definitywnie idą zęby.juz dwójeczki prawie prawie na wierzchu wiec to przez to.ale czasami sprawdza czy jestem bo tylko zakwili ja zrobie ciiiii i juz sie zamyka i spi dalej.
 
maria nie mam pojecia odkad ma sucho spi jakby lepiej... mojemu 8 zebów wyszło i mam nadzieje ze chwile odpocznę zanim trójki zaczną wychodzić:-D. Ja właśnie te grube lubie:-D bo te cienkie strasznie mnie denerwują hihi widać że są gusta i guściki:-D
 
maria nie mam pojecia odkad ma sucho spi jakby lepiej... mojemu 8 zebów wyszło i mam nadzieje ze chwile odpocznę zanim trójki zaczną wychodzić:-D. Ja właśnie te grube lubie:-D bo te cienkie strasznie mnie denerwują hihi widać że są gusta i guściki:-D
a sa u was pampersy Bebiko??albo Samper???tez sa niezłe.własnie próbuje je.to Twój ma wiecej zebów od mojej!!!ona tylko 4 i za jakis bedzie 6!
 
reklama
maria w tamtym tyg wyszedł mu 8 zab ta nieszczesna dwojka a wiesz ze nie wiem jak chodziłam po carrefourze to niby nie było takich tylko huggis, happy rózne z pamersa ale tych o których piszesz nie było a no i zapomniałabym carrefourowski szajs byl, ktrego pieluszka nazwac nie mozna:dry:
No to moze szybko zabki wyjda i spokój będzie:tak:, ja to bym chciala zeby Kacper miał 3 lata:-D
 
Do góry