reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przebudzanie z płaczem w nocy

maria09 czym sie przemywa to czoło?:dry: szit to jakas szmatka czy co? bo kurde ja tego wczoraj nie oglądałam ogólnie to w domu jestem o 16:20 a TV włączam o 18 jakby Rozmowy w Toku nie mogły być później:dry:
monika z ej no... kupuj i rób test!!:-D:-p
jestemJolka Tez tak miałam i trwa do teraz:zawstydzona/y::dry: a młody ma prawie 9 miesięcy... wybacz nic ci nie poradze
 
reklama
Dziękuję dziewczyny za odpowiedź:-)
A ja głupia myślałam, że jak dziecko większe to grzeczniejsze i lepiej śpi w nocy itd a tu patzrę, że lipa:baffled::baffled::baffled: i tak się pocieszałam, że jeszcze trochę, jeszcze ciutkę.....
monika z- normalnie podziwiam Cię za ten rygor, mi jakoś nie wychodzi :) kąpiemy mała zawsze o tej samej porze o 19 ale ze spaniem w dzień jakoś nie daje rady. Przymuszam ją tak po 9 na trochę ale jest z tym ciężko. Wogóle w ciągu dnia to chce spać jest strasznie zmęczona ale zasnąc nie może. Chyba robię coś nie tak:no:
umi2- to dla takiego brzdąca można już kleik dodawać?

A nie wiecie czy nie można gdzieś tych Rozmów w toku obejrzeć jeszcze raz? muszę poszukać, może jakieś archiwum mają...
 
aniamacek ja osobiście dawałam bo od urodzenia Kacper strasznie duzo jadl i potrafił sie budzić co godzinę i zjadać po 120 ml a to na takiego szkraba za duzo w takich odstępach czasowych. Na forum dziewczyna poradzila mi zebym na noc dala mu ze 2 miarki kleiku tak zrobiłam i młody obudził się wtedy o 4 na jedzenie a dostał kleik o 21... kilka dni później byłam na szczepieniu i pytałam pediatry o mleko ( nie przyznałam sie ze juz daje mu kleik) a ta do mnie z wyrzutem ze jak jestem taka madra to sama mam sobie pic mleko cały czas i zobaczę wtedy czy to tak zaspokoi mój głód. od razu kazała mi dac na noc kleik... wiadomo nie duzo bo to maleństwo:dry: poza tym wykluczylam fakt pragnienia u dziecka dostawał bardzo dużo wody przegotowanej tak wiec pic mu sie nie chciało. Najlepiej skonsultuj z lekarzem. No chyba ze twoja pociecha je normalnie a nie w takich zastraszających ilościach jak mój kiedyś
 
maria09 czym sie przemywa to czoło?:dry: szit to jakas szmatka czy co? bo kurde ja tego wczoraj nie oglądałam ogólnie to w domu jestem o 16:20 a TV włączam o 18 jakby Rozmowy w Toku nie mogły być później:dry:
monika z ej no... kupuj i rób test!!:-D:-p
jestemJolka Tez tak miałam i trwa do teraz:zawstydzona/y::dry: a młody ma prawie 9 miesięcy... wybacz nic ci nie poradze
:-D:-Drozwaliłaś mnie!szit to po ang.gó....no tylko spolszczyłam pisownie.chodzi o ta wode z tymi kawałkami chleba i tej siary
no u mnie dzis masakra!!!!!5.30 wisk.i ani na jeden bok ani na drugi!cos sie przysnilo jej bo jak zasnela mi na brzuchu to co chwila popłakiwałą przez sen.

do jestenJolka---nie gadaj takich rzeczy bejbe każda z nas tak może powiedziec ale jesteśmy the best mamami.
 
maria09 No to pisz normalnie bo ja nawet gotowa byłabym go wysmarować jego pełna pieluszka gdybym sobie to z angielskiego na nasze przetłumaczyła byleby zadzialało :-D. Sprawdzę czy to działa:tak::-p
 
maria09 No to pisz normalnie bo ja nawet gotowa byłabym go wysmarować jego pełna pieluszka gdybym sobie to z angielskiego na nasze przetłumaczyła byleby zadzialało :-D. Sprawdzę czy to działa:tak::-p
ja też albo jeszcze mozna zrobić laleczki z ciuszków dzieci i szpilkami jeee:-Dżartuję te laleczki trzeba rozrzucić w różne strony świata w jakieś drogi, albo podrzucić komuś kto ci może dziecka zazdrościć pod drzwi,no i niby pomaga.ale mi osobiście to szkoda ciuszków:-Dale zapałki kupie i zrobię to.
 
Ciekawa jestem czy zadziała ten magiczny sposób:-) chyba też go wypróbuje bo moja Maja budzi sie 4-5 razy :-(, 2razy je Też robie jej mleko kleikiem ale nic to nie daje Dziś dam jej herbatkę ale pewnie i tak będzie domagała się mleczka:dry: Dziewczyny napiszcie jak wypróbujecie te "czary":-)
 
Maria09 powiedz jak Ci poszlo z tym zabraniem smoka??
Po prostu polozylas raz mala bez smoka i spala?? Pewnie nie...:-p
Ja sobie tego nie wyobrazam...tak jak mala nie wyobraza sobie zasnac bez smoka...
Ja musze sie najpierw psychicznie nastawic na nieprzespana noc(kilka nocy)...zreszta nie wiem czy mam na to sile i czy wystarczy mi cierpliwosci...teraz co prawda wstaje co godzine,ale smoka dam i spi...godzine:dry: nie ma histerii i placzu
A moze u mnie to wcale nie smok glowny winowajca...bo mala od samego poczatku,tzn. od powrotu ze szpitala z nim zasypia i caly czas byla gitara tylko ostatni miesiac cos jej sie poprzestawialo...zeby,zeby ida:tak:
 
Maria09 powiedz jak Ci poszlo z tym zabraniem smoka??
Po prostu polozylas raz mala bez smoka i spala?? Pewnie nie...:-p
Ja sobie tego nie wyobrazam...tak jak mala nie wyobraza sobie zasnac bez smoka...
Ja musze sie najpierw psychicznie nastawic na nieprzespana noc(kilka nocy)...zreszta nie wiem czy mam na to sile i czy wystarczy mi cierpliwosci...teraz co prawda wstaje co godzine,ale smoka dam i spi...godzine:dry: nie ma histerii i placzu
A moze u mnie to wcale nie smok glowny winowajca...bo mala od samego poczatku,tzn. od powrotu ze szpitala z nim zasypia i caly czas byla gitara tylko ostatni miesiac cos jej sie poprzestawialo...zeby,zeby ida:tak:
ten dzien mam nawet w kalendarzu zapisany!15stycznia!!powiedzialam nie dam i nie dalam jej.pobeczała troche chwile i na rekach zasnela,drugi dzien to samo.zasypia jak juz pada.chasa ile wlezie.i tak do tej pory.teraz to czasami zje mleko i juz spi.wiesz pewnie zeby ona to inaczej znosila to bym ja nie byla taka konsekwentna.bo gdyby płakala to bym sie zlamala.ale tez sie na to nastawialam jakis czas.

a zrobilam to z tymi zapałkami i chlebem.mi nic na dno nie opadło.:confused::confused:ale zobaczymy
 
reklama
Kupilam wczoraj mleko- przeznaczone na noc dla dziecka- efekt 12h nieprzerwanego snu:)
Nie wiecz czy tam jakies uspakajacze sa w srodku ale przyznam malo mnie to obchodzi:)
Usnal sam pieknie w lozeczku.
Dzis kocham moje dziecko. Zobaczymy jak bedzie jutro.

Maria ty wydaj ksiazke na tematych tych magicznych sztuczek.
Bo jakas szczeptunka zostaniesz. Zarobisz kupe kasy i sie z kolezanka z bb podzielisz.
 
Do góry