reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przebudzanie z płaczem w nocy

Kupilam wczoraj mleko- przeznaczone na noc dla dziecka- efekt 12h nieprzerwanego snu:)
Nie wiecz czy tam jakies uspakajacze sa w srodku ale przyznam malo mnie to obchodzi:)
Usnal sam pieknie w lozeczku.
Dzis kocham moje dziecko. Zobaczymy jak bedzie jutro.

Maria ty wydaj ksiazke na tematych tych magicznych sztuczek.
Bo jakas szczeptunka zostaniesz. Zarobisz kupe kasy i sie z kolezanka z bb podzielisz.
no to ja zrobilam to i mi nic na dno nie opadło:confused:ani kawałek zapałki ani chlieb:-pno ale mała spała w nocy tak namiętnie że gadała przez sen:szok:tatatatatatatatatata wstałam żeby zobaczyć co to a ojna śpi.o 7sie obudzila jak zawsze.wzielam ją do swego łoza co by z pidzamy przebrwc ona walnęła 3big bąki i spała dalej:confused:hmmmmmmm wiec nie wiem jak bedzie tak dalej to potwierdze ze to zadzialalo
 
reklama
:-p
Kupilam wczoraj mleko- przeznaczone na noc dla dziecka- efekt 12h nieprzerwanego snu:)
Nie wiecz czy tam jakies uspakajacze sa w srodku ale przyznam malo mnie to obchodzi:)
Usnal sam pieknie w lozeczku.
Dzis kocham moje dziecko. Zobaczymy jak bedzie jutro.

Maria ty wydaj ksiazke na tematych tych magicznych sztuczek.
Bo jakas szczeptunka zostaniesz. Zarobisz kupe kasy i sie z kolezanka z bb podzielisz.

Jeny Monika co to za magiczne mleko?? :-p
Chociaz mojej malej to chyba nic nie pomoze... na noc przeciez i tak dostaje zageszczone kleikiem a i tak sie budzi.
Ciezko jest powiedziec sobie,ze tak byc musi,bo dzieci sie budza...nie wszystkie przeciez bo np. Twoj poterafi przespac ciagiem 12 godzin...moja tez potrafila(chodziaz 12 godzin to nigdy nie przespala...najwiecej 8)...do czasu.
Zeby zebami...jeszcze caly rok pojda i caly rok mam wstawac do niej co godzine...?buuu
Ja glupia myslalam,ze mi ladnie spi jako noworodek to tak juz zostanie...skonczyla 5 mieiecy i zaczela sie jazda...

Co do obrzedow i tych calych czary mary...ja chyba jeszcze az tak zdesperowana nie jestem;-)albo po prostu nie wierze w trele morele...chu..e,muje,dzikie weze.:-D

ps.Monika bede na skypie w poniedzialek.
 
:-p

Jeny Monika co to za magiczne mleko?? :-p
Chociaz mojej malej to chyba nic nie pomoze... na noc przeciez i tak dostaje zageszczone kleikiem a i tak sie budzi.
Ciezko jest powiedziec sobie,ze tak byc musi,bo dzieci sie budza...nie wszystkie przeciez bo np. Twoj poterafi przespac ciagiem 12 godzin...moja tez potrafila(chodziaz 12 godzin to nigdy nie przespala...najwiecej 8)...do czasu.
Zeby zebami...jeszcze caly rok pojda i caly rok mam wstawac do niej co godzine...?buuu
Ja glupia myslalam,ze mi ladnie spi jako noworodek to tak juz zostanie...skonczyla 5 mieiecy i zaczela sie jazda...

Co do obrzedow i tych calych czary mary...ja chyba jeszcze az tak zdesperowana nie jestem;-)albo po prostu nie wierze w trele morele...chu..e,muje,dzikie weze.:-D

ps.Monika bede na skypie w poniedzialek.
i z tymi czarami to gó..........no prawda!10razy wstawalam do tej malej zołzy!myslalam ze wymiekne.o 3.20 wstala i mu magiczny dentinox pomogl.az cale 2h spala!!!!!!!!ida jej 2 i chyba 3 dolne!!!kto ja chce na jakis miesiąc pożyczyć???;-)
 
U mnie znow mleko dziala. Znow spal cala nocke od 6.30-6.15.

Maria...z checia pozycze Twoja mala. Bastian bedzie mial towarzystwo bo juz na mnie patrzec nie moze. Zreszta nie dziwie sie. Wstaje rano wiedzi mnie- robi kupe- widzi mnie- po drzemce znow ja, karmienie-ja. I tak jutro juz 6 miesiecy.
Wysli priorytetem !!!
 
U mnie znow mleko dziala. Znow spal cala nocke od 6.30-6.15.

Maria...z checia pozycze Twoja mala. Bastian bedzie mial towarzystwo bo juz na mnie patrzec nie moze. Zreszta nie dziwie sie. Wstaje rano wiedzi mnie- robi kupe- widzi mnie- po drzemce znow ja, karmienie-ja. I tak jutro juz 6 miesiecy.
Wysli priorytetem !!!
a potem Ty mi 2prześlesz jak Bastianowi zacznal zabki wychodzic i wtedy to bedzie
 
reklama
Zmieniliśmy młodemu pampersy:-D na takie które w nocy duzo chlonął o najlepsze budzi sie tylko raz koło 3 bo ma katar od piatku i zle mu oddychac a tak to spi jak zabity nic mu nie przeszkadza:-p 3 noce miałam tak genialne ze gory moge przenosic ale widze nie tylko ja

madzia z ja miałam kaszke na noc ale mnie to akurat nic nie daje:-D:-p. A jakie mleczko dajesz?
maria o kurcze nic nie spadło a jednak mala spala ladnie hihi czary:-D:-p
 
Do góry