reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przebudzanie z płaczem w nocy

Córcia zasypia sama w łożeczku, tzn siedzę przy niej, ale zasypia sama. Też z początku myslałam,że dlatego sie tak często budzi bo brakowalo jej noszenia na rękach (bo wcześniej tak ją usypialam), dlatego wprowadziłam metodę samodzielnego zasypiania i owszem było lepiej, al e tylko przez miesiąc później po staremu. to samo bylo z nocnym karmieniem, myślalam że wstaje do cyca więc przestałam ją karmic i to samo- jakis czas super, i później od nowa. teraz myslę o przeprowadzce jej do jej pokoju. może znów sie przez jakiś miesiąc będę wysypiała:szok:
 
reklama
Widze, ze sie tu rozgadalyscie beze mnie...ja dzis szopingowo i lekarzowo. Jakies g...o mi sie zrobilo w cycu i mnie boli. Mowi, ze rak nie boli wiec mam luz. Dali jakies antybiotyki i mowili ze jak nie przejdzie to zrobia po tygodniu usg...no i zadala mi pytanie czy w ciazy moze nie jestem!!! Przypomnialao mi sie ze ostatni period(inglisz zeby bylo ladnie) -ale wiecie o co chodzi - mialam w grudniu.
Jutro pojde do funciaka(sklep gdzie wszystko za funta), kupie test. Sa 2 w opakowaniu. Tu sie wszyscy smieja ze te testy sa tak marnej jakosci ze z 5 kresek widac...no ale ostatnio sie sprawdzily i po co mam przeplaca.
Moj tez chodzi juz ale po scianach :)
Obudzil sie dzis o 3-4 i dostal wode, poczul ze to woda i ryk. ale mleka nie dostal. Juz olewam to wszystko. Bedzie jak ma byc.
Umi2- ja to terorystka i sadystka od urodzenia. ale zwsze na dobre mi to wychodzi.
Maria09- na basen nie chodze ale moze mnie zaprosisz to przyjade i pojde z Toba

Na poprawe humoru piesn ludowa
[video=youtube;BlN6gXqZKbM]http://www.youtube.com/watch?v=BlN6gXqZKbM[/video]
 
Widze, ze sie tu rozgadalyscie beze mnie...ja dzis szopingowo i lekarzowo. Jakies g...o mi sie zrobilo w cycu i mnie boli. Mowi, ze rak nie boli wiec mam luz. Dali jakies antybiotyki i mowili ze jak nie przejdzie to zrobia po tygodniu usg...no i zadala mi pytanie czy w ciazy moze nie jestem!!! Przypomnialao mi sie ze ostatni period(inglisz zeby bylo ladnie) -ale wiecie o co chodzi - mialam w grudniu.
Jutro pojde do funciaka(sklep gdzie wszystko za funta), kupie test. Sa 2 w opakowaniu. Tu sie wszyscy smieja ze te testy sa tak marnej jakosci ze z 5 kresek widac...no ale ostatnio sie sprawdzily i po co mam przeplaca.
Moj tez chodzi juz ale po scianach :)
Obudzil sie dzis o 3-4 i dostal wode, poczul ze to woda i ryk. ale mleka nie dostal. Juz olewam to wszystko. Bedzie jak ma byc.
Umi2- ja to terorystka i sadystka od urodzenia. ale zwsze na dobre mi to wychodzi.
Maria09- na basen nie chodze ale moze mnie zaprosisz to przyjade i pojde z Toba

Na poprawe humoru piesn ludowa
YouTube- 5'NIZZA - Jamayka
no ja ci kochana 2ciazy nie zycze chyba ze chcesz!to ile razy cie zapraszac??mowilam ci bez bastka i przylec tu.ja nie psychopatka:-Dmam nadzieje ze ty tez nie ;-);-);-):-D
 
Noc z 2 pobudkami
ani razu nie dostał młody mleka:-D napił się tylko herbatki i nyny:tak: tyle ze śpiewał przez godzinę swoje aaa i w koncu spaliśmy razem... no ale juz koniec kropka bez spania bedzie od dzis i z herbatka i wisi mi co on sobie pomysli:-D:-p
monika z Mam juz gratulować?
maria09 :-D jestem z tobą:-p
 
Noc z 2 pobudkami
ani razu nie dostał młody mleka:-D napił się tylko herbatki i nyny:tak: tyle ze śpiewał przez godzinę swoje aaa i w koncu spaliśmy razem... no ale juz koniec kropka bez spania bedzie od dzis i z herbatka i wisi mi co on sobie pomysli:-D:-p
monika z Mam juz gratulować?
maria09 :-D jestem z tobą:-p
wez o 4 sie obudzila i panienka wyspana!chyba do 6walczylam juz mialam sobie isc robic kawe ale pomyslalam ze jak ja raz wezme to bedzie tak wstawac juz zawsze i oooo.
 
oglądałyście rozmowy w toku??było o naszym problemie chyba dzis zrobie ta sztuczkę z zapałką i chlebem

Dzisiaj?? Dzis cos bylo o jakis jajkach na glowach...to o to chodzi- wrozki itp??
Daj szczegoly z zapalka??

Testow nie kupilam wiec nie musicie jeszcze gratulowac:cool2:
 
Dzisiaj?? Dzis cos bylo o jakis jajkach na glowach...to o to chodzi- wrozki itp??
Daj szczegoly z zapalka??

Testow nie kupilam wiec nie musicie jeszcze gratulowac:cool2:
to Ty chyba całego nie oglądałaś kuliżanko!kobieta z dziecmi miałą to samo co my z 2 dzieci!:szok:u dziewczynki pomógł wosk, a u chłopczyka jakieś lalki kukiełki z jego ubranek rzucone komuś kto rodzicom zazdrościł dzieci pod drzwi.a z załapałkami było tak:nalać pół szklanki wody, potrzebne 3zapałki i 3kawałęczki chleba(nie mówili czy czerstwy czy świeży:-D;-))zapałki podpalasz i razem z chlebem wrzucasz do tej wody.co 1 spadnie np. jak chlebek to facet zazdrości a jak ta siara z zapałek to kobieta.potem taki szitem od prawej do lewej zmywasz czoło dziecka.i o taka sprawa tyle że ja muszę zakupać załapałki

a mojej parówie ida zęby koleje już w tych dziąślakach widać 2 dolne
 
reklama
Troche Wam poprzynudzam...
Moja mala menda budzila sie dzisiaj co godzine...bez kitu,
Nie wiem co mam robic...
Z reguly to grzeczne dziecko,nie ryczace
Ale w nocy nie chce spac!!:wściekła/y:
Tzn. spi...ale co to za spanie...z zegarkiem w reku od godziny 24 do 6 rano pobudki co godzine...
Juz mam czasem ochote wziac ja do siebie do lozka by co chwile nie wstawac....ale nie zrobie tego:no: bo jak byla malenka to tez wstawlam po kilka razy jej smoka podac i nie zlamalam sie by ja do lozka wziac wiec i teraz tego nie zrobie-bo jak sie jej pozniej z tego lozka pozbede?
Ja juz wczoraj wieczorem cos czulam....zawsze po kapieli ladnie zasypiala a wczorak krzyk i lament-nie chciala zasnac,darla sie...ale poglaskalam ja po glowce i ciiii,ciii....i zasnela.
Coz...pierwsze 4 miesiace aniol-nie dziecko...teraz w sumie tez nie moge narzekac.ale i tak narzekam,bo jak po nieprzespanej nocy z usmiechem na ustach sie dzieckiem zajac????? Dzieckiem jak dzieckiem...jak zajac sie tez cala reszta,jak mi sie nawet ubrac nie chce...Nie nadaje sie na matke:no:
 
Do góry