reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przebudzanie z płaczem w nocy

Chanel-wychodzi na to ze krzyczy przez sen.
Niemam pojecia skad u tak mylach dzieci sa koszmary.
Moze warto porozmawiac z psychologiem dzieciecym.
 
reklama
melduje ze za nami weekend i dzisiejsza noc do kitu. Chciałam młodemu zabrac trochę spania w dzien i w sobote spał raptem 1,5 h myslałam że padnie i przespi do niedzieli ale gdzie tam jeszcze gorzej było niz zwykle młody obudził sie o 2 i chciał sie bawic o snie nawet nie pomyslał i tak do 4 wkładał mi palce w oczy uszy nos az w koncu zasnał....
czekam do 6 jak sie od 6 nic nie zmienię to składam reklamacje:-D:-p

A głaskanie po pleckach na mojego nie działa wcale....
 
melduje ze za nami weekend i dzisiejsza noc do kitu. Chciałam młodemu zabrac trochę spania w dzien i w sobote spał raptem 1,5 h myslałam że padnie i przespi do niedzieli ale gdzie tam jeszcze gorzej było niz zwykle młody obudził sie o 2 i chciał sie bawic o snie nawet nie pomyslał i tak do 4 wkładał mi palce w oczy uszy nos az w koncu zasnał....
czekam do 6 jak sie od 6 nic nie zmienię to składam reklamacje:-D:-p

A głaskanie po pleckach na mojego nie działa wcale....
ja sie zastanawiam czy swojej na allegro nie wystawić:-D
 
a wlasnie mialam pytac jak jest u was!
Gdy moja mala spi w dzien to moge robic halas bez konca nawet lepiej ze cos sie dzieje ale jak tylko wylacze odkurzacz bo ile to mozna sprzatac to zaraz przebudza sie ,natomiast w nocy jest cicho i tez spi,hmmm dziwnie zrobiona
 
a wlasnie mialam pytac jak jest u was!
Gdy moja mala spi w dzien to moge robic halas bez konca nawet lepiej ze cos sie dzieje ale jak tylko wylacze odkurzacz bo ile to mozna sprzatac to zaraz przebudza sie ,natomiast w nocy jest cicho i tez spi,hmmm dziwnie zrobiona
uczylas ja spac przy odkurzaczu albo suszarce??

I tak drogie moje Panie moj dzis obudzil sie wreszcie w nocy aby pocwiczyc moja sprawnosc i wiedze.
Nie minelo kilka chwil a ja juz do D zrob mu mleko(a mialam go oduczac), zrobil, daje mu mleko a on dupa, nie chce mleka.
Rozwyl sie strasznie to ja zaraz go na rece!!! Za....sta jestem, innym radze a sama???
Jak ju zdalam sobie sprawe ze dowalilam, to trzeba bylo sie wyladowac na kims...a na kim? Wiec dostal z...y, dostala cala jego rodzinka z mamusia na przedzie(rodzinka w PL)...Mlody zasna szybko jak przestalismy sie drzec na siebie!!
Ide hara kiri zrobic...
 
Ostatnia edycja:
Ja dziś poległam dałam młodemu mleko, juz o 23 sie obudził wył jak nieboskie stworzenie ile razy wydało mi sie ze zasnął, kładam sie a ten od nowa w koncu koło 1 w nocy rozścieliłam wszystko na podłodze, przytulił sie i zasnał. Plan był taki ze go przeniosę do łóżeczka ale sama zasnęłam i kolejna pobudka o 3:20 10 min próbowałam coś z nim zrobić aż przełożyłam go do łóżeczka i poszłam zrobić mleko przyszłam a tu młody chrapie w najlepsze:dry: obudził sie na jedzenie po 6... a ja dziś na twarz padam...

edit ja do mojego dopłacę chce ktoś?:-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny!!
Podczytuję Was codziennie i śledzę poczynania Waszych pociech odnośnie snu nocnego. Wasze dzieciaczki są już spore w porównaniu do mojej Oli (2 miesiące) i bardzo się chciałam spytać czy pamietacie jak Wam dzieci w nocy spały jak miały tyle co moja bo staram się sobie tłumaczyć ,że jest jeszcze malutka i pewnie nauczy się spać w nocy jak bedzie starsza...hehehe ale zamiast lepiej jest tylko gorzej:-(.Potrafiła już spać5 godzin w nocy bez przebudzania i jedzenia od 21 do 2 w nocy a teraz znowu mam pobudki co 2 a nawet co 1,5 godzinki i podpieram się nosem...I tak się zastanawiam czy jej to zostanie? A w dzień też prawie nie spi (po 20 min może). Może pamiętacie jak było?:-)
 
Do góry